De verdachte die afgelopen zondag dodelijk werd geraakt door een schot uit een jachtgeweer, tijdens een woningoverval aan de Katwijkweg in Suriname, is de 42-jarige Stanford V. Het lichaam van de man werd positief herkend door een familielid.
Volgens de Surinaamse artieste Poppe, zou het gaan om een dierbare van haar. Dat zegt ze in onderstaand filmpje.
Bij de roofoverval werden de huisbewoners onder bedreiging van wapens beroofd. De heer des huizes die ondernemer is, zag kans naar zijn jachtgeweer te grijpen. Hij schoot gericht in de richting van Stanford die in zijn buik geraakt werd. De andere verdachten probeerden Stanford nog uit de woning mee te slepen, maar lieten hem halverwege achter.
Het wapen van de ondernemer weigerde na het eerste schot, waardoor de andere mannen kans zagen te vluchten. Het vermoeden bestaat dat ze na de beroving in een gereedstaand voertuig in een onbekende richting zijn gevlucht.
Het ontzielde lichaam van de rover is door justitie ter obductie in beslag genomen. De zaak werd ter plaatse overgedragen aan Kapitale Delicten die het onderzoek verder zal verrichten. Aan de aanhouding van de andere verdachten wordt hard gewerkt.
Het filmpje van Poppe:
Wat jammer dat de jachtgeweer na de eerste schot weigerde. Hij moest ze allemaal neerknallen.
gemodereerd
A kies ING moi. Dat na risico fa wroko. Go roof libi sma. A kies wang moi kado. Einde dienst.
gemodereerd
Wat lult dit mens eigenlijk????
gemodereerd
Risico van het vak
gemodereerd
Tja, met wat pech wordt je als rover gepopt.
gemodereerd
Leer ding tra brada tak wroko a no sjing.
gemodereerd
Rovers en pedofielen, moeten eigenlijk vogelvrij verklaard worden in Su.
sari tori
Jacko
gemodereerd
Pech voor hem. De mensen hebben een trauma. Dat is erger.
Moest je broer maar werken.
gemodereerd
Jammer dat het wapen weigerde
gemodereerd
Jachtgeweer na panja agra, dus de rover had geen schijn van kans als gericht geschoten wordt. Raar dat de andere rovers niet geraakt zijn. De rover nam een risico en wist heel goed dat het zo kon aflopen.
Zie ook,
Rovers laten bij een beroving in een woning ook bewoners hun laatste adem uitblazen.
gemodereerd
Dus nu ze ontdekt heeft dat het haar neef/broer is piept ze anders. Ik blijf het zeggen soet ding m.. panja go wroko.
gemodereerd
Ik vindt het niet jammer voor hem. Ondanks die man zicht zelf heeft verdedigd blijft het lastig. Die man en gezin,hun hele plezier van wonen is weg uit die osso.elke keer ga je denken van shit,daar lag die kakkerlak dood in me huis. is brutaal van ze,waar moet je nog veilig voelen?? Nog velen na deze. Beide partijen sterkte in het bijzonder,meneer des huizes!
gemodereerd
Goed voor hem! Zou bij al die teringrovers moeten gebeuren. En weet je waar de meest grote oplossing ligt? GA WERKEN!
gemodereerd
Geen medelijden met de rover.
De andere moeten ze ook doodschieten.
gemodereerd
Fa So? Nawang suma tu? Wel wang Rover no abi lespeki gi wang tra libisuma a enige sani sa ding prakseri na Roof en kiri if abing deh wang libisuma nanga wang bung ati da nooit a no bo go Roof en kiri fu deng presiri
gemodereerd
Ook criminelen hebben mensen die van ze houden zoals familie, geliefden enz.
Dat neemt niet weg dat het zijn verdiende loon is.
gemodereerd
Ik moet er niet aan denken dat ik ooit een ander mens dood maak. Maar ik zal geen seconds erover hoeven na te denken om een rover, die mijn huis binnendringt, voor zijn raap te schieten als ik de kans daartoe krijg. Ik had eens mijn geweer al geladen, toen ik dacht dat een dief mijn huis was binnengedrongen. Gelukkig bleek dat niet zo te zijn en kon ik het geweer weer opbergen zonder het gebruikt te hebben.
gemodereerd
Iwan_gmail@.com
Wacht maar tot dat je zelf te grazen wordt genomen, dan zul je een andere taal spreken.
gemodereerd