Suriname’s zaakgelastigde op de Ambassade van Suriname in Nederland, Ebu Jones(l), feliciteert de gospel DJ Leandro Martosoewiknjo met de ondertekening van een contract met de platenmaatschappij Artist Development Company, in het weekeind. Hij is de eerste Surinamer met een contract van deze maatschappij op zak. De gospel DJ kreeg de deal, door tussenkomst van de Surinaamse Ambassade in Nederland. Volgens Jones past dit in de culturele diplomatie die de ambassade voorstaat. Lees ook: ‘Gospel DJ uit Suriname tekent contract in Nederland‘
Geen reactie ; als het om een blacka man was, was er veel lof over deze jonge man geschreven. Maar het is een paé
dus niemand is geintreseert in hem !!!
sari tori
Jacko
Maak melding
Jammer dat hij een kruiwagen nodig had om dit te bereiken.De ambassade. Toch gefeliciteerd jongeman. Maak er iets leuks van.
Maak melding
Culturele diplomatie? Wat is dat voor een schijt? Dit is geen taak voor een ambassade. Begin dan een promotiemaatschappij. Dit is weer amateurisme ten top!
Maak melding
De ambassade is toch geen impresariaat?
Maak melding
Mooie actie van het Surinaamse consulaat in NL. Deze dj verdient het wel om een kans te krijgen.
@ Jacko Zwartmans,
Overigens, juist als het een blakka mang was zou je tientallen haatreacties hier lezen van het fossiel Manu en co.
Maak melding
Halleluja. De ontlastende zaakgelastigde heeft het ontzettend druk. In plaats van Surinaamse rijst, droge vis en kouseband promoten.
Maak melding