HomeFotoNieuw gebouw Rechterlijke Macht in Suriname

Nieuw gebouw Rechterlijke Macht in Suriname

-

De Rechterlijke Macht in Suriname heeft na 16 jaren wachten afgelopen week het nieuw gebouw van de Griffie der Kantongerechten aan de Mgr. Wulfingstraat in gebruik genomen. Waarnemend president van het Hof van Justitie, Iwan Rasoelbaks (r), kreeg de sleutels uit handen van minister Eugene van der San van Justitie en Politie (m). Het oorspronkelijk pand werd in 2001 door brand verwoest.

Het nieuw gebouw zal onderdak bieden aan het Hof Justitie Strafzaken, Het Kantongerecht, Het Rechtercommissariaat en de Krijgsraad in Suriname. Het nieuwbouw proces is niet geheel vlekkeloos verlopen: de aannemer die het nieuwe gerechtsgebouw aanlegde, moet al zijn geld nog zien.

Werken in de Caribbean

shop now

30 REACTIES
  1. Politieman en gezin door misdrijf omgekomen
    Als dit gebeurt in Suriname dan moet jij jezelf afvragen hoe veilig en gezond is Suriname.
    Ja zelfs de politie, die zelf de schuld van is, krijgt geen respect.
    De vraag is
    Hebben de criminelen het voor het zeggen?
    Heerst er inderdaad anarchie?


    Rapporteer een reactie
  2. Gezien de reputatie van Bouta mag de aannemer gaan fluiten naar zijn geld. Zelfs in de jaren 80 van de vorige eeuw toen het ontwikkelingsgeld voor hem voor het op te rapen was heeft hij talloze inkopen door de staat heeft doen en nooit hebben betaald. Als voorbeeld noem ik Hino bussen kopen ten gunste van de Landsbusdienst bij firma H de Vries, wapens uit Brazilie, vliegtuigen uit Zweden t b v het leger en in de VS. Nu zag hij niet beter gaan doen.


    Rapporteer een reactie
  3. Bigi Sma, die postings en het OPHITSEN van jou als FARIZEEËR, vallen zoals je het ZULT MOETEN WETEN, ook onder ANARCHIE. Als jou LASTEREN kon DODEN stond jij ZEKER niet VER van een Pol Pot of die ene Duitser.

    Zo’n MODERN BOUWWERK past bij een MODERNE REGERING die GEEN FOETOEBOI wenst uit te hangen. Geen NEO-KOLONIAAL GEDOE.

    How CAN you STOP, the SUN from SHINING?

    Do the RIGHT thing!


    Rapporteer een reactie
  4. minister van justitie en politie en de president van het hof van politie zijn de GROOTSTE dieven.
    en dan vindt men het gek dat er elke dag geroofd en gestolen wordt.
    van der san en rasoelbaks zijn het rovers voorbeeld voor de jeugd
    afpakken en niet betalen en je kan nergens terecht, damnn
    dag democratie


    Rapporteer een reactie
  5. Arme aannemers ,
    ze kunnen niet eens naar hun.
    geld vragen .
    Er is niemand bij wie ze kunnen aankloppen ,niet bij bouta want ze willen niet graag aan de overkant Fort zeelandia gesleurd worden en niet bij de rechters die blij zijn dat maffia bos bouta een nieuwe gebouw heeft geschonken waarvan de rekeningen nog niet zijn uitbetaald.Als je zulke rechters heb weet je dat je in een verloren land woont,


    Rapporteer een reactie
  6. @Do the Wrong thing

    ;Zo’n MODERN BOUWWERK past bij een MODERNE REGERING die GEEN FOETOEBOI wenst uit te hangen. Geen NEO-KOLONIAAL GEDOE’….

    Modern regering!?Amnestie past bij een modern regering?!In een modern regering zitten moordenaars?!
    In een modern regering zijn je baasje en rechters vrienden?!

    Je baasje heeft zijn leven gesleten door misdaad te plegen,de grootste schender des mensenleven is hij. Zo modern is hij niet ,wij weten reeds 37 jaren dat hij een barbaar is.!


    Rapporteer een reactie
  7. How CAN you STOP, the SUN from SHINING?

    Do the RIGHT thing!

    Just ask your president and he will answer you as follows:
    “just do the right thing as I did in December 1982. Stop the sun shining fore those 18”


    Rapporteer een reactie
  8. Bigi Sma, die postings en het OPHITSEN van jou als FARIZEEËR, vallen zoals je het ZULT MOETEN WETEN, ook onder ANARCHIE. Als jou LASTEREN kon DODEN stond jij ZEKER niet VER van een Pol Pot of die ene Duitser.

    Hallo

    Zo’n MODERN BOUWWERK past bij een MODERNE REGERING die GEEN FOETOEBOI wenst uit te hangen. Geen NEO-KOLONIAAL GEDOE.

    How CAN you STOP, the SUN from SHINING?

    Do the RIGHT thing!


    Rapporteer een reactie
  9. Bigi Sma, die postings en het OPHITSEN van jou als FARIZEEËR, vallen zoals je het ZULT MOETEN WETEN, ook onder ANARCHIE. Als jou LASTEREN kon DODEN stond jij ZEKER niet VER van een Pol Pot of die ene Duitser.

    Ja, ja.

    Zo’n MODERN BOUWWERK past bij een MODERNE REGERING die GEEN FOETOEBOI wenst uit te hangen. Geen NEO-KOLONIAAL GEDOE.

    How CAN you STOP, the SUN from SHINING?

    Do the RIGHT thing!


    Rapporteer een reactie
  10. Ray, jou Santhoki is nu RELSCHOPPER. Zo ‘VER’ heeft hij het geschopt. ChandriKA is GEPROMOVEERD door een WERKLOZE LUILAK (Hofwijks) tot HANDLANGER-RELSCHOPPER.

    Tijdens die (zogenaamde) demonstraties mag jou LIJDER en ZWAKZINNIGE HANDLANGER-RELSCHOPPER van Hofwijks PLEE-sidentje SPELEN. Het is een GOEIE THERAPIE om die MOKERSLAG van 25 Mei 2015 te verwerken.

    Jij hebt een NEO-KOLONIALE RADELOZE LIJDER die onder SUPERVISIE van WERKLOZE LUILAK RELSCHOPPER als HANDLANGER mag “BEZIG ZIJN”.

    Als jou LIJDER-tje slaagt bij Hofwijks krijgt hij binnenkort een BIJBAANTJE bij Somo als WC – juffrouw, dan is hij “de ECHTE PLEE-sidentje”.

    Ray, wat vind je van het MODERN BOUWWERK van de RECHTERLIJKE MACHT?

    How CAN you STOP, the SUN from SHINING?

    Do the RIGHT thing!


    Rapporteer een reactie
  11. Sabaku, WEEN niet over mij, WEEN over JEZELF en (eventueel) over je kinderen. Ik zal je GERUSTSTELLEN: ik ben ZEKER geen SabaKOE.

    Ik WEIGER het aan te nemen, dat de MENS een PAPEGAAI is. De MENS behoort IN PRINCIPE een GOEDE GEDACHTE te BEZITTEN.

    How CAN you STOP, the SUN from SHINING?

    Do the RIGHT thing!


    Rapporteer een reactie
  12. Wat heb je aan een nieuw gebouw als de rechterlijke macht niet goed functioneert in een land.Waar de president de rechterlijke macht aan een kant schuift ten gunste van hem.Dat is mijn vraag en wie het beantwoord kan moet het zeggen.


    Rapporteer een reactie
  13. =Het geklets van de NDPérs:::die aannemer is nog steeds NIET betaald voor zijn werk!!!!

    Ze zitten in een nieuw gebouw, maar pas maar op, want als die aannemer zijn geld wilt hij beslag kan laten leggen op het gebouw dan mogen zij thuis bij Bouterse gaan werken.

    Praten jullie eens met Bouterse om aan zijn verplichtingen te voldoen…..


    Rapporteer een reactie
  14. ronny, jij denkt nog steeds op NEO-KOLONIALE wijze. Niet de PRESIDENT in z’n ÉÉNTJE doet dat, het is de PLICHT van de REVOLUTIE (REVOLUTIONAIREN) om datgene te doen wat nodig wordt geacht. SOWIESO maakt deze PRESIDENT voor een WEZENLIJK ONDERDEEL, deel uit van deze GESLAAGDE REVOLUTIE.

    ronny, zo’n PRACHTIG en MODERN GEBOUW van de RECHTERLIJKE MACHT, onderschrijft de REVOLUTIE, die SURINAME in een ANDERE dan wel MODERNE TIJD voert. Vergeet dit NIET, dat SURINAME een SOEVEREINE STAAT is en middels de REVOLUTIE haar EIGEN ROUTE uitstippelt. REVOLUTIE is vaak MEER de POSITIEVE BELEVING en hoeft niet per se iets TASTBAAR’S te zijn.

    How CAN you STOP, the SUN from SHINING?

    Do the RIGHT thing!


    Rapporteer een reactie
  15. Geslaagde revolutie ?????? Sranan FAILLIET !

    KONDRE SKEER, soso CORRUPTIE nanga FUFURU !

    Sranan is een groot Carifesta-corruptiefeest geworden !

    PS :
    Hulp van Hollandse kolonel Valk aan Redi musu Desi, bleek niet voldoende, a man FAILLIET A KONDRE !

    Opa D, druk aub nog meer ONGEDEKTE SRD-bankbiljetten, dan komt er zeker revolutie !!!


    Rapporteer een reactie
  16. @Srafu, het dringt niet door tot sommige NDPérs.

    @Do the RIGHT thing!===er was NOOIT een revolutie in Suriname , maar een ORDINAIRE staatsgreep door die waardeloze Bouterse.
    Ken je geschiedenis.


    Rapporteer een reactie
  17. Bij het aantreden van de regering Bouterse werd het initiatief genomen om het nieuw gebouw neer te zetten. Reeds toen werd duidelijk dat de staatskas leeg was. De regering Venetiaan had de staatskas met een zichtbare bodem achtergelaten voor de regering Bouterse. Alle verhalen over het stelen uit de staatskas door leden vanbde regering Bouterse verwijzen we bij deze naar het rijk der fabelen.Ik hoop dat WKN dit bericht niet verwijderd. Zij willen voorkomen dat mensen achter de wasrheid komen.


    Rapporteer een reactie
  18. Dankzij oerdomme aanhangers van de grootste misdadiger en moordenaar is het land reddeloos verloren. Tenzij deze paarse ratten van de honger hun lijder en trawanten opeten samen met de paarse roverheid.


    Rapporteer een reactie
  19. Met een nieuw geriefelijk onderkomen hebben de rechters 1 obstakel minder om goed te kunnen werken. Hopelijk gaat de kwaliteit van hun werk zichtbaar vooruit. Ze kunnen nu in ieder geval op een nieuwe schone wc-pot zitten. Alleen nog zien of er geld is voor de toiletpapier. Anders wordt het behelpen met gedroogde bananenbladeren.


    Rapporteer een reactie

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES