HomeOnderwerpenJustitie en politiePolitie treedt op tegen foutparkeerders omgeving Academisch Ziekenhuis

Politie treedt op tegen foutparkeerders omgeving Academisch Ziekenhuis

-

Owru Yari Party

Het Korps Politie Suriname heeft dinsdagmiddag wederom opgetreden tegen foutparkeerders in de omgeving van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo.

Een aantal voertuigen zijn weggesleept die niet volgens de regels geparkeerd waren. De wagens stonden op de berm en/of op plaat­sten waar dat niet is toe­ge­staan.

De overtreders moesten een boete en de sleepkosten betalen om weer over hun auto te beschikken.

De politie zegt dat de actie niet be­doeld is om per­so­nen te pes­ten, maar dat het slechts er­om gaat dat een ieder zich houdt aan de par­keer­re­gels.

shop now
BakkaNa Party

3 REACTIES
  1. Groot gelijk heeft de politie, maar dan moeten ze de illegale hosselaars daar ook wegjagen die doen alsof een aantal parkeer plaatsen hun eigendom is en je moet betalen om te mogen parkeren, anders wordt je auto bekrast.


    Rapporteer een reactie
  2. een ziekenhuis waar je nergens normaal kan parkeren als je er moet wezen
    goed geregeld
    regel eens parkeerplaatsen voor mensen die daar moeten wezen


    gemodereerd

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES