WATERKANT.NET
SURINAME, SURINAMERS EN SURINAAMSE ZAKEN OP INTERNET
Foto van de dag
Laatste berichten
Special
PARAMARIBO, 3 feb – Ruben Rozendaal, medecouppleger en medeverdachte in het 8 december strafproces, voelt zich ‘misleid en misbruikt’ door voormalig coupleider en bloedbroeder.. Lees verder »
Laatste reacties
Recente forum topics
Surinaamse cultuurkenner Baarn-Dijksteel overleden
PARAMARIBO, 2 feb – Cultuurtrekker Elfriede Baarn-Dijksteel (62) is overleden. De vrouw die vooral bekend stond als voorzitter van de Afro-Surinaamse organisatie Naks, heeft het moeten afleggen tegen een leveraandoening. Baarn-Dijksteel heeft zich gebrand in het geheugen van de Afro Srananman.
Dit is ook met zoveel woorden gezegd in de dagen voor haar overlijden. “Hoewel we het hadden verwacht, is het toch een hele slag”, zegt Naks-woordvoerder Clifton Braam tegenover de Ware Tijd. Baarn-Dijksteel stond vooral bekend om haar niet aflatend enthousiasme als het om het verbreiden van kennis ging. Met name jongeren moeten zoveel mogelijk de eigen cultuur opnemen.
Er zijn 5 reacties
Geef een reactie
- Reacties met scheldwoorden en/of beledigingen worden verwijderd
- Constant typen of overmatig gebruik van hoofdletters is niet toegestaan
- Bij herhaald overtreden van de regels wordt u op de zwarte lijst geplaatst en komen reacties niet meer door
http://www.waterkant.net/suriname/forum/index.php
Familie & Vrienden…heel veel sterkte.
Moge God haar ziel Rust geven.
Juffrouw Baarn was mijn leerkracht op de Christus Koningschool. Vorige week sprak ik nog met mijn 13-jarige dochter over haar. Ik kan niet geloven dat ze er niet meer is. Welgemeende condoleances aan de familie.
Elfriede Baarn-Dijksteel,
heen gegaan maar niet vergeten
het wordt z e k e r groot feest in de hemel
gisteren nog een sisa in amsterdam; het vorig jaar andere sisa’s en brada’s in SME..
UN ALA MALA ROSTU SWITI NA YANDASEY NA UNU SANTA MASRA SEY..
ORSIE/JEFFREY/MARTIN/CLAUDE
Aan: Wilgo en de kinderen en overige familie,vrienden en de hele SME gemeenschap wensen wij heel veel sterkte toe met dit smartelijk verlies..
Heel veel sterkte familie vrienden en kennissen van juf Baarn,
door juf Baarn hebben mijn jongere broer en ik opgetreden in Naks:: gezongen !
Wij hadden een geweldige tijd beleefd, doordat zij ons zo te stimuleerde.
Rust in vrede juf!
oud- leerlinge Christus Koning school
Rust in vrede juffrouw Baarn, heel veel sterkte aan de familie i.h.b. Jennifer.
Until we meet again!