HomeOnderwerpenJustitie en politieMan aangehouden voor xtc-smokkel van Suriname naar Guyana

Man aangehouden voor xtc-smokkel van Suriname naar Guyana

KAM Thuiszorg

-

WK 2026

De politie in de Guyanese regio East Berbice-Corentyne heeft een 53-jarige man uit Georgetown aangehouden op verdenking van drugssmokkel vanuit Suriname. Bij de verdachte werd 81 gram aan vermoedelijke xtc-pillen aangetroffen, nadat hij met een speedboot vanuit Suriname in Guyana was aangekomen.

Volgens de Guyanese politie vond de onderschepping zaterdag 18 juli rond 06.40 uur plaats bij No. 78 Foreshore in Corentyne. Agenten, die op basis van verkregen informatie een operatie uitvoerden, zagen een speedboot uit Suriname arriveren met slechts één passagier aan boord.

De man werd vervolgens overgebracht naar het politiebureau van Springlands. Tijdens een fouillering zouden agenten twee doorzichtige plastic zakjes en een zwart pakketje hebben aangetroffen, verborgen in zijn kleding. In de pakketjes zaten groene, roze en grijze pillen die vermoedelijk xtc bevatten.

De in beslag genomen verdovende middelen werden in aanwezigheid van de verdachte gewogen en bleken een totaalgewicht van 81 gram te hebben.

De 53-jarige verdachte blijft voorlopig in politiehechtenis. De Guyanese autoriteiten zetten het onderzoek naar de vermoedelijke smokkelroute vanuit Suriname voort.

shop now
Geld sturen van Europa naar Suriname

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES