HomeNieuws uit SurinameJones: "De boot die we bij Canawaima hebben is een karkas"

Jones: “De boot die we bij Canawaima hebben is een karkas”

-

NDP-parlementariër Ebu Jones heeft dinsdag aandacht in De Nationale Assemblee (DNA) gevraagd voor de situatie bij Canawaima, de veerverbinding tussen Suriname en Guyana.

“Wat er nu daar gebeurt, is onkan. Er zijn passagiers die daar stranden. Het kan niet zo zijn dat wij gefocust zijn op toerisme en we niet eens een simpele veerboot op een bepaalde manier kunnen ordenen”, zei Jones.

De NDP’er merkte op dat de situatie niet ontstaan is tijdens de huidige regering, maar dat er een ‘broko pranasi’ is achtergelaten door de vorige regering.

Werken in de Caribbean

“Maar laten we ervoor zorgen dat de zaken daar worden geregeld. Want de boot die we daar hebben, is een karkas. Die vorige regering heeft geen enkele investering daaraan gepleegd. Nu zit deze regering met de naweeën ervan”, aldus de NDP’er. Hij vroeg de regering om serieuze aandacht te vestigen.

De MV Canawaima, die de veerverbinding onderhoudt tussen Suriname en Guyana, is vorige week voor enkele dagen uit de vaart gehaald vanwege noodzakelijke reparaties. Hierdoor was het passagiers- en vrachtverkeer over water tussen beide landen volledig stilgelegd.

shop now

6 REACTIES
  1. De NDP’er merkte op dat de situatie niet ontstaan is tijdens de huidige regering, maar dat er een ‘broko pranasi’ is achtergelaten door de vorige regering.
    =======================

    Maar het is ook niet ontstaan tijdens de vorige regering. Jones is nog steeds bezig met zijn verkiezingscampagne. Hij is de volgende aan de beurt die aan de schandpaal genageld gaat worden. Let maar op.
    Leugens, Leugens en nogmaals Leugens.
    Die “broko pranasi” is achtergelaten door die kaboela dansertjes van de Nationale Droogneukertjes Partij waar Jones ook toebehoort.
    Volksverlakkerij noemt men dit.
    Ik snap niet dat er geen mensen zijn die dit soort leugens van die kaboela dansertjes niet meteen afstraffen.

    Moro e kon…

    Ba Suku Ba Feni Ba Tyari!


    Rapporteer een reactie
  2. In Su doet men liever aan reparatie dan aan onderhoud. Dit is daar een schoolvoorbeeld van. De vorige regering wijst de vorige regering aan als te zijn de schuldige. En dat weet Jones ook bliksem goed


    Rapporteer een reactie
  3. Ebu Jones… prachtig dat je de vhp de schuld geeft van het slechte onderhoud van de canawaima . Ik zie dat je een zeer korte termijn geheugen heb. In jullie vorige NDP regering had een jonge dame die nu ambassador in India moet gaan worden de leiding. Geen moer heeft ze gedaan .. dus ga maar eerst een gesprek met haar houden wat ze uberhaupt wel heeft gedaan !!!
    Wat nu is gebeurt is een gevolg van haar wanbeleid


    Rapporteer een reactie

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES