Een auto is in de nacht van zaterdag op zondag 25 januari gecrasht tegen een bromfietszaak aan de Lalla Rookhweg in Suriname.
De bestuurder, die niet in het bezit is van een rijbewijs, verklaarde dat hij over de Lalla Rookhweg reed in de richting van de Kasabaholoweg. Ter hoogte van de kruising met de Cocobiacoweg zou een andere auto plotseling op zijn rijhelft zijn gekomen, waardoor hij uitweek en de controle over zijn wagen verloor.
Het voertuig maakte een halve draai en crashte tegen de zaak. Volgens de automobilist werkten de remmen niet na het uitwijken. “A rem no pak. Tap snelheid a wagi zwabber go drape,” zei de man tegen voorbijgangers na het ongeval.
De voorgevel van de zaak liep zware schade op. De politie werd gealarmeerd en ging ter plaatse voor onderzoek.
De bestuurder werd na een korte verhoor naar het bureau afgevoerd, terwijl het voertuig door een ingeschakelde sleepdienst werd weggebracht.
Het onderzoek duurt voort.




Yu ka ede no e pak. Sluit hem 10 jaar op. Rijden zonder rijbewijs moet zwaar aangepakt worden.
Rapporteer een reactie
Rijbewijs hebben niet meer nodig in Suriname dit is een heel normaal ding, stap achter het stuur en rij gebouwen of ebs palen kapot ,of zelfs mensen doodrijden doodnormaalste zaak in Suriname. Ook rijvaardigheid en verkeersfatsoen ver te zoeken. Velen denken dat autorijden betekent zo hard mogelijk kunnen rijden ,ervaring en verkeersregels niet nodig.
Rapporteer een reactie
geen rijbewijs
dus eigenaar van de zaak is weer de dupe van deze mongool zonder rijbewijs
er moet harder gestraft worden op het rijden zonder rijbewijs
incl een tijd de bak in
Rapporteer een reactie
En of. ze kopen de rijbewijs.
Rapporteer een reactie
Woehahahahahaha!
Wan sanie, srananmang tjar’ eng yére.
Slogan van 2026; A rem no pak 🤭😂.
Ondanks zoveel verkeerscontroles rijd de gemiddelde suri zonder rijbewijs rond.
Anticiperen in het verkeer kunnen ze niet. Bij gevaar trappen ze vol op de rem.. dit is het gevolg.
Rapporteer een reactie
Rem deed t niet .
Auto herkende bestuurder als ongediplomeerd!
AI toch
Rapporteer een reactie
DEBBY de criminelen in dat getto van jouw ook met keer op keer domme opmerking sloten ze
jouw maar op in een psychiatrische inrichting je bent er rijp voor domme uilskuiken
Rapporteer een reactie
Surined
gelijk heb je maakt niks uit daar met of zonder rijbewijs e.b.s palen zijn zeer gewild dus zet daar
maar stroom op maximale capaciteit lost het probleem zichzelf op is een in elk opzicht een zeer
ongeregeld zootje daar . Voor de vakantie ganger voor je er heen gaat maak alvast je testament
of je wordt beroofd bestolen mishandeld of doodgereden door die imbecielen daar .
Rapporteer een reactie
“RNP” ( rem no pak) nieuwe zeer besmettelijke ziekte. 🤣🤣🤣🤣
Rapporteer een reactie