De Surinaamse MMA-vechter Ivanieldo ‘The Joshua Warrior’ Mettendaf is vandaag 30 jaar geworden. De vechter staat al twaalf jaar in de vechtsportwereld en blikt op deze bijzondere dag terug op zijn persoonlijke en sportieve reis.
Mettendaf geeft aan dat hij zijn carrière begon met niets anders dan een droom, een sterk karakter en vertrouwen in God.
De vechter stelt dat er momenten waren waarop hij wilde opgeven, zich onzichtbaar voelde en aan zichzelf twijfelde, maar dat hij desondanks is blijven doorgaan.
“Elke litteken draagt een les, elke val leerde mij nederigheid en elke comeback maakte mijn geest sterker,” aldus de vechter. Volgens Mettendaf is hij nog niet waar hij ooit van droomde, maar wel ver verwijderd van waar hij begon.
Mettendaf staat momenteel onder contract bij Dirty Boxing Championship (DBX) in de Verenigde Staten. ‘The Joshua Warrior’ is daarmee de tweede vechter van Suriname die actief is bij deze toonaangevende organisatie, na Jairzinho ‘Bigi Boy’ Rozenstruik, die op 30 augustus de zwaargewichttitel wist te veroveren.
Mettendaf maakte op 30 oktober zijn debuut bij DBX 4 in Nashville, Tennessee. In de middengewichtdivisie moest hij zijn meerdere erkennen in de Amerikaanse vechter Andrew Stewart, die met duidelijk overwicht de overwinning behaalde via een unanieme jurybeslissing.
Ondanks die nederlaag laat Mettendaf zich niet ontmoedigen. De vechter geeft aan niet op te geven en kijkt vastberaden vooruit.
Voor dit jaar staan meerdere gevechten op het programma en hij belooft er alles aan te doen om in de ring sterke prestaties neer te zetten en overwinningen te behalen.



Die dirty boxing is geen stabiele organisatie en ze proberen het met de afgedankte vechters op een andere manier door ze te laten vechten met elkaar in de vorm van dirty boxing. Het zal helaas nooit groot worden. Deze jongen wil zichtbaar zijn in de media want niemand kent hem over het algemeen. Stop met bekend te willen zijn en focus je op je liefde voor sport
Rapporteer een reactie
Nooit van deze meneer gehoord! Is er geen belangrijker nieuws!?
Rapporteer een reactie
Echt waar. 30 geworden en so what? Loop niet in de voetsporen van bigi boy, nu bekend als bigi bittie boy.🤣🤣🤣🤣
Rapporteer een reactie