HomeOnderwerpenJustitie en politieKapotgereden EBS-mast valt op busje

Kapotgereden EBS-mast valt op busje

-

Caribbean Night

De bestuurder van een busje verloor vandaag in de vroege ochtend de macht over het stuur aan de Kwattaweg en reed een mast van de NV Energie Bedrijven Suriname (EBS) kapot.

Het voertuig kantelde na het voorval op de weg, waarna de mast erop viel. Het eenzijdige verkeersongeval vond plaats in de omgeving van de kruising met de Henry Fernandesweg.

De bestuurder vertoonde symptomen van dronkenschap. De politie kreeg de melding van het voorval en ging ter plaatse voor onderzoek.

Er deden zich geen persoonlijke ongelukken voor. Het voertuig raakte zwaar beschadigd en werd door een ingeschakelde sleepdienst afgevoerd.

Technici van de EBS waren opgeroepen om de aangerichte schade te herstellen. De buurt was voor enkele uren verstoken van elektriciteit.

De politie heeft de zaak in onderzoek.

shop now
Caribbean Night

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES