HomeOnderwerpenJustitie en politieStudent overvallen en beroofd van 20.000 SRD nabij scholencomplex

Student overvallen en beroofd van 20.000 SRD nabij scholencomplex

-

Caribbean Night

Een 16-jarige scholier heeft donderdag na schooltijd aangifte gedaan van een roofoverval in de omgeving van het scholencomplex aan de Passiebloemstraat in Suriname.

Volgens de student A.J. werd hij op straat benaderd door drie criminelen, die ieder op een bromfiets reden. De verdachten waren volledig in het zwart gekleed en droegen integraalhelmen. Eén van hen was gewapend met een mes.

De scholier werd door de gewapende verdachte met het mes bedreigd. Tijdens de beroving is hij ook mishandeld, waarbij hij een bloedneus en een gezwollen oog opliep.

Het mes dat door de verdachte werd gebruikt, viel tijdens de overval. Na de daad heeft het slachtoffer dit meegenomen naar politiebureau Herman Gooding.

De daders maakten een geldbedrag van SRD 20.000 buit. Volgens het slachtoffer had hij dit bedrag bij zich omdat hij van plan was een bromfiets aan te schaffen. Na de beroving zijn de verdachten via de Mr. Jaggernath Lachmonstraat in de richting van de Gemenelandsweg weggereden.

De Surinaamse politie is bezig met de opsporing en aanhouding van de daders.

shop now
Caribbean Night

2 REACTIES
  1. Ik denk dt hij afspraken had met die jongens en ze hem daarom zijn gaan beroven. Mensen praten teveel. Waarom ga je ook op scholencomplex zaken doen??
    Zulke dommie’s kopen gewoon gestolen brommer of fiets


    Rapporteer een reactie

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES