HomeOnderwerpenJustitie en politieMeerdere doden bij steekpartij aan de Hadji Iding Soemitaweg; verdachte neergeschoten

Meerdere doden bij steekpartij aan de Hadji Iding Soemitaweg; verdachte neergeschoten

KAM Thuiszorg

-

FREESTYLE at De Pier

Aan de Hadji Iding Soemitaweg in Suriname heeft zich vandaag iets na middernacht een uiterst ernstig geweldsincident voorgedaan. De redactie van Waterkant.Net verneemt dat een man, gewapend met een scherp voorwerp, meerdere personen om het leven zou hebben gebracht.

Onze redactie verneemt dat er sprake zou zijn van negen doden, waaronder kinderen.

Xessionz Welcome Party

Een zevende slachtoffer liep zware steekverwondingen op. Bij aankomst van de hulpdiensten was deze persoon nog in leven. Dit slachtoffer is met spoed per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis voor medische behandeling.

De verdachte D.A. kon kort na het incident door de Surinaamse politie worden gelokaliseerd en werd aangehouden en overgebracht naar politiebureau Richelieu.

Tijdens de aanhouding viel hij de agenten met een mes aan, waarna de politie zich genoodzaakt zag gericht vuurwapengeweld toe te passen. De man werd daarbij in zijn benen geraakt en vervolgens overmeesterd.

De politie heeft de plaats delict afgezet en is een uitgebreid onderzoek gestart. Over het motief achter deze dodelijke steekpartij is vooralsnog niets bekend. Zodra er meer bekend is zullen wij een update brengen.

shop now
Passion B-day Bash

6 REACTIES
  1. Je kan het negatief bekijken dat de criminaliteit iedere dag maar toeneemt maar je kan het ook positief zien. De criminaliteit neemt duidelijk af in de straat waar Monkyrat of Monorat hoe deze jongen ook mag heten
    En als straks de politie nieuwe uniformen heeft dan zal je zien


    Rapporteer een reactie
  2. Deze man is onder behandeling van een psychiater. Het OM moet deze psychiater vervolgen voor eenvoudige doodslag en 1 poging tot doodslag.
    Dit gebeurt er nu in de omgeving waarbij de hele medische omgeving is verpauperd en waarbij de omgeving is verarmd.
    Heel ernstig.
    Er komt nog meer in het paradijs van paars.
    Ernstige menselijke drama waarbij deze dader eigenlijk ernstige ontoerekeningsvatbaar is.


    Rapporteer een reactie
  3. Heftig!

    Bij dit soort ‘gebeurtenissen’ is het handig om vooral niet in detail te treden, om te voorkomen dat je anderen op ideeën brengt.

    Die op sensatie beluste, onethische rampjournaliste is weer bezig!
    Echt niet normaal..


    Rapporteer een reactie

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES