De gedetineerde Humphrey Pansa (47), die in de vroege ochtend van dinsdag 23 december wist te ontvluchten vanuit de Spoedeisende Hulp (SEH) van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo (AZP), is woensdagochtend 24 december doodgeschoten tijdens zijn wederaanhouding in het centrum van Paramaribo.
Het incident vond plaats op de parkeerplaats van Self Reliance aan de Henck Arronstraat in Suriname.
Volgens voorlopige informatie werd Pansa door de autoriteiten gelokaliseerd, waarna een poging werd gedaan hem opnieuw aan te houden. Nadat hij tijdens deze wederaanhouding gesommeerd werd om zich over te geven viel hij weer een penitentiaire ambtenaar aan. Hierbij is het tot een schietincident gekomen, waarbij de voortvluchtige dodelijk werd geraakt.
Pansa was wegens verkrachting veroordeeld tot een gevangenisstraf van zes jaar en was dinsdag voor medische behandeling bij de SEH. Daar zag hij kans om zich uit de voeten te maken.
De gedetineerde wist de dienstdoende penitentiaire ambtenaar te overrompelen en diens dienstvuistvuurwapen afhandig te maken. In de daaropvolgende worsteling kreeg de ambtenaar het wapen terug en loste enkele schoten.
Ondanks dit optreden wist de gedetineerde toch te ontkomen.



Ja dat is het als je wil vluchten
Rapporteer een reactie
Jammer.
Zijn familie is zeker in rouw
En de slachtoffers en diens familie?
Denkt u even na.
Fijne Kerstdagen.
Rapporteer een reactie
Suriname is verlost van een crimineel. Heel goed werk van de politie.
Rapporteer een reactie
Mooi. Opgeruimd. Vr degene die hij verkracht hft, was het ook leven in angst.
Iedereen kon zien op video van EHBO dat hij een geweldenaar is. Degene die hij verkracht hft zal toen angst gehad hebben. Dit is een geweldenaar die dingen met geweld neemt. Als ik zn familie was zou ik hem snel in gat zetten ergens op verlaten begraafplaats in alle stilte
Rapporteer een reactie
Weer een mond minder om te voeden voor de belasting betalers,
dit is nu een goede kerst boodschap!! ” Hulde aan de gene, die hem omgelegd heeft ”.
sari tori / bun tori
Jacko
gemodereerd
Dit is nou een daadkrachtig optreden van de opsporingsdiensten no nonsens kiri direct wat tot gevolg heeft geen kosten en geen ruimte in beslag nemen
Rapporteer een reactie
49 Fox, hij had jouw familielid moeten verkrachten dan zou je anders piepen. Hij had op EHBO die cipier of onschuldigen moeten doden. Dan zou je happy zijn???
Sur is verlost, feestdagen of niet.
Wie zij billen brand moet op de blaren zitten. Gangsters worden als gangsters opgeruimd
Rapporteer een reactie
Men leest vaak niet wat geschreven wordt. Hij is niet doodgeschoten omdat hij weg wilde vluchten maar omdat hij een penitentiaire medewerker aanviel. Schijnt toch zijn hobby te zijn geweest. Trouwens, als men het gedrag van sommige agenten in ogenschouw neemt, arrogant en gewelddadig gedrag, dan praat ik het egdrag van Pansa niet goed maar vind wel dat er een onderzoek moet komen naar dit schietincident.
Rapporteer een reactie
Good job KPS. Hopelijk volgen er meer
Fijne kerst en jaarwisseling.
Hopelijk wordt alles strakker aangepakt en us het een les voor de anderen
Hij voert kerst en de jaarwisseling daarboven.
Hij heeft géén jaarwisseling maar de eeuwige verwisseling gevierd
Rapporteer een reactie
Nog tientalen te gaan.De beste nieuws uit suriname.
Happy new year.
Rapporteer een reactie
Ai no a systeem é kinki geweldig..!!
Rapporteer een reactie
Dit is een boodschap aan gevluchte criminelen: wie zich niet meldt, zal worden opgespoord en doodgeschoten. Veiligheid zijn belangrijk voor de Surinaamse gemeenschap.
Rapporteer een reactie
zo debby weer een paarse minder , next
Rapporteer een reactie
Goede actie van de politie!!
Rapporteer een reactie
mooi opgeruimd
Rapporteer een reactie
Eigen=mening en domme Debby waren we maar verlost van jullie die strontvreter en die domme uit de krottenwijk van Nederlands twee paarse riool ratten met hersenen van een dooie ezel .
Rapporteer een reactie
Wild west taferelen daar je had hem met 6 jaar cel meer gestraft dan dood te schieten in een beschaafd land wordt iemand niet gelijk doodgeschoten wel in de benen anders wordt de politie man aangeklaagd als de verdachte geen wapen heeft maar ja hier krijgen ze goede opleiding
en daar een wapen waar ze niet goed mee om kunnen met de rest trouwens ook niet
Rapporteer een reactie
zo debby weer een paarse minder , next
Rapporteer een reactie