HomeNieuws uit SurinameSLM-vlucht Paramaribo–Amsterdam geannuleerd

SLM-vlucht Paramaribo–Amsterdam geannuleerd

-

Caribbean Night

De Surinaamse Luchtvaart Maatschappij (SLM) heeft zondagavond 21 december de vlucht PY994 van Paramaribo naar Amsterdam geannuleerd vanwege een technisch probleem.

Waterkant.Net verneemt dat de passagiers al aan boord waren en de bagage reeds was ingeladen voor het geplande vertrek om 21.45 uur, toen werd vastgesteld dat het door SLM ingehuurde toestel — een Boeing 777-212 ER van Eastern Airlines — te maken had met een technisch mankement.

Er is nog geprobeerd het probleem direct te verhelpen, maar dit is uiteindelijk niet gelukt.

Na enige vertraging is besloten de vlucht te annuleren. De passagiers moesten het toestel verlaten en de bagage is uit het vliegtuig gehaald.

Het is vooralsnog niet bekend wanneer de vlucht alsnog zal worden uitgevoerd. Passagiers worden geadviseerd de verdere berichtgeving van Surinam Airways af te wachten.

shop now
Caribbean Night

13 REACTIES
  1. Vraag de passagiers wat ze betalen voor deze nonsens van de slm. Gewoon opdoeken die troep. Ze proberen hun gemaakte schulden bij de passagiers zoeken om terug te betalen met extreme ticketprijzen voor de slechtste service ooit


    Rapporteer een reactie
  2. Ik zeg niets want straks ga je weer horen dat ik alles van Suriname zit af te kraken.
    Bij het gros van de Surinamers – vanwege het ontberen van referentiekader – is het nergens op de wereld zo prefect georganiseerd als in Suriname. Deze nitwits beweren ook bij hoog en bij laag dat er geen leuker en gezelliger vakantiebestemming bestaat dan het land Suriname; tje poti, als je je leven lang niet verder bent gekomen dan de plaatsen Bigi Ston en Klaaskreek, kan ik me die gedachten wel degelijk voorstellen.


    Rapporteer een reactie
  3. Mi Sabi inderdaad de nieuw aangetreden RVC zal ervoor zorgen dat het goed gaat toch , maar deze RVC brengt juist de passagiers in gevaar om met luise vliegmaatschappij te vliegen , het wordt nu echt tijd om de stekker eruit te trekken de slm ligt al 15 jaar aan het infuus en er komt geen verbetering, laat de patiënt niet langer lijden.


    Rapporteer een reactie
  4. Het liep net zo goed met de vorige ingehuurde toestel maar die moest weg want de vorige regering heeft het toen geleast. En deze regering wil goedkope zaken doen dus die toestel moest weg want alles van de vorige regering moet kapot.


    Rapporteer een reactie

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES