Wetsdienaren van de afdeling Narcotica Brigade van het Korps Politie Suriname hebben op woensdag 10 december een grote hoeveelheid in beslag genomen drugs verbrand te Kraka in het district Para.
Deze verbranding vond plaats onder toezicht en leiding van een officier van justitie bij het Openbaar Ministerie en de minister van Justitie en Politie, Harish Monorath, die voor oriëntatie ter plaatse was.
Het betreft in deze een partij drugs die vanaf de periode van zaterdag 18 oktober tot en met maandag 8 december in beslag is genomen.
Naast 17 stuks XTC -pillen, bedroeg het totale gewicht van de vernietigde drugs ruim 539 kilogram en betrof onder andere 531197.19 gram (531.1 kg) cocaïne in vaste vorm, 7234.76 gram (7.2 kg) marihuana, 5609.86 gram (5.6 kg) hasj en 927.83 gram Metham (Sukru).
Deze omvangrijke hoeveelheid drugs is een resultaat van diverse gerichte en succesvolle acties van de politie in de afgelopen periode. De inbeslagnames vonden plaats bij verschillende operaties, waaronder drugsinvallen op diverse locaties, onderscheppingen bij postbedrijven, aanhoudingen van drugskoeriers en -verkopers, en onderscheppingen bij de grensposten.
Een kleine hoeveelheid werd aangetroffen bij arrestanten in cellenhuizen op diverse politiebureaus, terwijl de grootste vangst werd gedaan bij verdachten op het politiebureau Uitvlugt.




Moet je niet in buurt wonen en dan nog ook dat de dampen van de drugs in de hangt. Sari tori, je automatisch high
Rapporteer een reactie
Sorry Maar dit kan in een verbranding oven.
Dat ziet er profesioneeler uit en is minder schadelijk voor het milieu.
Overheid kan een laten bouwen en het ook zelf gebruiken en beheren.
met toezicht en controle en overzicht
Rapporteer een reactie
Het is de schuld van de vorige regering.
Rapporteer een reactie
Ik geloof het niet. Zal wel wat verbrand zijn maar met de bende die gekweekt is door Chan. Nooit.
Het korps, OM, PG moeten nog heel veel doen om geloofwaardig over te komen.
Te corrupt geweest de afgelopen 5 jaar en ook nog openlijk.
Rapporteer een reactie
In de 5 jr dat Chantokhi regeerde hebben ze ook meerdere malen grote hoeveelheid drugs verbrand wat voor onzin verkondigen jullie nou uiteindelijk.
Jullie moeten je focussen op deze regering Na mi en Debby.
Rapporteer een reactie
De geestelijk gestoorde Bijlmer rat DEBBY er ook ook met dr met der paarse kronkels in die ene hersencel van der
Waar was je gister bij die herdenking waar die moordenaars vrouw bij was een schande voor het land dan horen we je niet hypocrisie gif slang . 2010 tot 2020 was corrupt allemaal bewezen jij met je geestelijk gestoorde geest ook dement zeker jij dom wijf je bent echt heel zielig tot lachwekkend aan toe zal wel te wijten zijn dat je verstand als vijf jarige is gestopt met ontwikkelen een strontvlieg ben je zonder enige betekenis .
Rapporteer een reactie
Mi hi mi firi bung na Kraka, gim wang kronto gim wang asi, ja mang bij Kraka moet je zijn als je gratis onder invloed wil raken.
Rapporteer een reactie