Een politieman heeft afgelopen nacht aan de Petrus Cairoweg in Suriname gericht geschoten op een auto waar een gezin in zat.
De 28-jarige automobilist S.R. reed op dat moment samen met zijn vrouw en hun drie minderjarige kinderen: een baby van zeven maanden en twee meisjes van drie en negen jaar.
Volgens S.R. was hij eerder die avond met zijn gezin aanwezig op een feestje in Republiek, waar ook de betrokken politieman aanwezig was. Rond 02.00 uur vertrok hij van het feestterrein.
Tijdens het achteruitrijden zou zijn voertuig mogelijk de auto van de politieman hebben geraakt. Een aanwezige dame zou dit vervolgens aan de politieman hebben doorgegeven.
S.R. verklaart echter dat hij zelf niets van een aanrijding heeft gemerkt en gewoon is doorgereden. Kort daarop werd hij ingehaald en klemgereden door een grijze Toyota Ractis.
Uit dat voertuig stapte een man met een vuistvuurwapen in de hand, die het wapen direct op de auto van het gezin richtte. “Ik dacht dat het om een roofoverval ging, dus probeerde ik weg te rijden en mijn gezin te redden,” vertelt S.R.
Hij had op dat moment geen idee dat het om een politieman ging. Tijdens deze poging weg te komen, loste de agent vier gerichte schoten op de auto, terwijl de drie kinderen zich in het voertuig bevonden. Twee kogels hebben zijn auto geraakt (foto).
Het gezin bleef gelukkig ongedeerd. De aangever S.R. heeft bij de politie van Zanderij aangifte gedaan. De Surinaamse politie is bezig met het onderzoek.





geen bs sluit de politie man op!!!
Rapporteer een reactie
Gelukkig wordt het geld goed besteed, zoals aan nieuwe uniformen
Rapporteer een reactie
Deze politie man is een ndp,er en familie van sidonia.
Rapporteer een reactie
Weer zo n criminele gestoorde opgefokte debiel uit het korps aangeven wegens bedreigen zulke mafkezen
moeten hun dienst wapen na de dienst inleveren zijn gevaar voor de maatschappij man niet geschikt als agent
goed onderzoek doen weer een blaam voor het korps in opspraak nummer zoveel .bezem erdoor .
Rapporteer een reactie
Overal waar de nazaten van Kunte Kinte te vinden zijn, krijg je te maken met dit soort crimineel gedrag. Niet alleen in Suriname maar overal.
Rapporteer een reactie
Deze politieman, moet bananen gaan verkoper.
Totaal, geen verstand om politiewerk te doen. Met welke kunde hij een politieman is geworden, mag Joost weten.
Rapporteer een reactie
Het word steeds mooier in Suriname…
Rapporteer een reactie
En dit noemt zich een politie agent??? Kentekenplaat opnemen en de zaak laten onderzoeken. Werkt zn kop wel goed?? Hij moet uit het korps getrapt worden.
Rapporteer een reactie
De gemiddelde politieagent in Suriname is slechte opgeleid. De koning kan de Surinaamse referring hulp aanbieden om deze gasten beter op te Leiden.
Rapporteer een reactie
Ontwapen en opsluiten, het gedraagt van de politie man is onacceptabel. Een voertuig is vervangbaar maar mensen leven.
Rapporteer een reactie
Ja ja vooruit maar kappen schieten dolk houwer etc etc etc Wild wild west west 2 plaats in de Wereld
Rapporteer een reactie