De politie in Suriname heeft een man aangehouden op verdenking van verduistering en diefstal van een 74-jarige vrouw die meerdere keren per week naar het dialysecentrum in Tamanredjo moest.
De bejaarde, slecht ter been, maakte geregeld ritten met de man.
Volgens het onderzoek vroeg de vrouw de chauffeur op een dag SRD 2.000 voor haar te pinnen. Hij deed het maar gaf geen pinbon mee. Later bleek waarom: uit een bankuitdraai zag het slachtoffer achteraf dat er niet SRD 2.000, maar SRD 10.000 was opgenomen.
De vrouw deed op 19 oktober huilend aangifte bij de Surinaamse politie. Ze had weinig middelen; een groot deel ging op aan medicatie en vervoer. De geldzorgen drukten zwaar op haar.
Op 4 november jongstleden overleed zij. Een insider zegt aan de redactie van Waterkant.Net dat de stress rond de verduistering en de daaruit voortvloeiende geldzorgen, haar zwaar hebben aangegrepen.
De verdachte werd door de politie opgespoord en aangehouden. Tijdens verhoor bekende hij het geld te hebben gepind. Opmerkelijk: volgens de politie toonde hij geen spijt. “Ik had het nodig. Zij was dom dat ze mij liet pinnen,” zou hij hebben gezegd.
Na voorgeleiding is de man in verzekering gesteld. De politie zet het onderzoek voort.




Wat een grote schoft deze oude zieke oude vrouw de nodige centen te laten pinnen zo te zien een paarse riool rat in optie forma hoe diep kun je zinken bij al de foto s van misdrijven zie toch duidelijk
welke groepering zich hier schuldig aan maakt dit heeft niks met discriminatie te maken maar met
de werkelijkheid en feiten . Deze misdadiger verdient een behoorlijke lange straf liefst in een permante isoleercel de grote hufter .Dat je centen nodig hebt daar zijn er veel van maar geen oude
zieke dame beroven van haar geld dat ze nodig was voor haar ziekte .maar ophangen aan de hoge
Wijdenboschbrug onder publiekelijke belangstelling .wel heel langzaam laten zakken .
Rapporteer een reactie
Wanneer zijn moeder of kinderen zo doodgaat zal hij anders praten. A beest ow kies ing pai ien a cel
Rapporteer een reactie
“Ik had het nodig. Zij was dom dat ze mij liet pinnen,”
Dit is nu het verschil tussen op korte termijn en op lange termijn denken. Een bekend probleem van Surinamers .
Op korte termijn denken ben je dus 10.000 srd rijker geworden.maar op lange termijn ben je een hele goede klant kwijt, op wie je wekelijks kon rekenen. Gelet op de koers en het prijspeil in Suriname is dit omgerekend 250 euro en zeker binnen een week uitgegeven. Je hebt ook een slechte naam opgelopen, dus de kans dat je zulke “domme” klanten in de toekomst zult krijgen is heel klein geworden.Even voor de duidelijkheid: jij hebt jouw carrière voor een bedrag van 250 euro op het spel gezet. Wie is nu dom. De toekomst zal jou leren.
En de gevolgen voor jou en alle Surinamers? Je hebt de naam van de Surinamers te grabbel gezet. Dit is weer een van de vele voorbeelden waarom ik geen zaken wil doen met Surinamers. Ze zijn niet meer te vertrouwen. De politieke en economische situatie heeft in de afgelopen decennia meer kapot gemaakt in Suriname dan we denken.
Rapporteer een reactie
Zo dom zijn Surinaamse mannanen dat ze voor korte winst gaan. Sterkte familie
Rapporteer een reactie
Wat een laf mens van een zieke stelen die dacht je toevertrouwen.knoop hem op
Rapporteer een reactie
Wst een lieve man.ja he .erg hoor
Rapporteer een reactie