Leden van het Quick Response Team in Suriname hebben vrijdag, na uitgewerkte informatie van de Algemene Inlichtingen Dienst (AID) en SIGMA, een 19-jarige man aangehouden op verdenking van verkrachting c.q. feitelijke aanranding van een 15-jarig meisje.
De moeder van het slachtoffer deed op maandag 29 september aangifte bij de politie, nadat ze via familieleden had vernomen dat haar dochter mogelijk slachtoffer was geworden van seksueel misbruik.
De moeder verklaarde dat ze enkele dagen eerder door de oma van het meisje was geïnformeerd dat haar kleindochter regelmatig zonder toestemming het huis verliet en laat thuiskwam. Ook werd vermeld dat het meisje werd opgehaald door een onbekende jongeman.
De moeder besloot vervolgens het adres te bezoeken waar haar dochter vaker verbleef. Tijdens een gesprek daar verklaarde het meisje dat ze eind augustus slachtoffer was geworden van verkrachting.
De politie stelde na de aangifte gelijk een onderzoek in. Uit het onderzoek bleek dat de verdachte betrokken was bij het geval. Hij werd vervolgens opgespoord en aangehouden op zijn woonadres.
De verdachte heeft toegegeven seks met het meisje te hebben gehad, maar noemde het vrijwillig. Na afstemming met het Surinaamse Openbaar Ministerie is hij in verzekering gesteld.





“Vrijwillig”, dus het mocht volgens de misdadiger. En als ze nou 10 jr oud was en had ” ingestemd”? Zware straf opleggen zou op z’n plaats zijn
Rapporteer een reactie
Maar hoe is er sprake van verkrachting als het meisje gewillig meeging.
Zij werd zonder toestemming thuis opgehaald en bleef ook nog tot laat op straat.
Is er sprake van geweld geweest?
Jammer voor die jongeman dat hij alleen wordt gestrafd.
Rapporteer een reactie
gewoon pik afhakken daarna exciteren.
Rapporteer een reactie
Ja ja zei gaat daar 15 jaar👎🏽👎🏽👎🏽👎🏽👎🏽👎🏽👎🏽
Rapporteer een reactie