HomeNieuws uit SurinameBouva: “Rishanu Santokhi geen ambtenaar meer van BIS; wordt mogelijk gedeporteerd”

Bouva: “Rishanu Santokhi geen ambtenaar meer van BIS; wordt mogelijk gedeporteerd”

KAM Thuiszorg

-

WK 2026

De zoon van ex-president Chandrikapersad Santokhi, Rishanu Santokhi, die eerder in de Verenigde Staten is aangehouden vanwege zijn verblijfsstatus, is geen ambtenaar meer van het ministerie van Buitenlandse Zaken, Internationale Handel en Samenwerking (BIS).

“Meneer Rishanu Santokhi is geen ambtenaar meer op het ministerie. Hij is niet gedetacheerd namens Suriname en heeft naar onze rapportage verder geen enkele formele verbintenis met het ministerie en daarmee Suriname. Het enige denk ik is de familiaire band met de gewezen president”, zei BIS-minister Melvin Bouva woensdag voor aanvang van de Raad van Ministers (RvM) – vergadering.

De zaak van Rishanu zal zoals elk ander persoon die zonder valide documenten is aangehouden in de VS, worden afgehandeld. Mogelijk zal hij worden gedeporteerd. “En dat is gewoon voor elke persoon die zich niet aan de regels van dat land houdt. Hij heeft begrijp ik twee paspoorten en daarmee waarschijnlijk ook twee nationaliteiten. Een Nederlandse en Surinaamse. En afhankelijk van hoe de Amerikanen dat beoordelen, zal de deportatie naar één van de twee landen zijn”, aldus Bouva.

Rishanu werd in 2023 aangesteld als Consular Agent in Miami (Verenigde Staten). Daarvoor was hij werkzaam op het kabinet van de vicepresident. Hij heeft toen overplaatsing gevraagd naar BIS (toen nog BIBIS).

Rishanu is voor de afgelopen verkiezingen meerdere malen in opspraak geweest voor uitspraken in diverse interviews. Onder andere richtte hij steeds een aanval op zijn vader.

shop now
11 en 12 september

16 REACTIES
  1. Toen zij jouw medewerking nodig hadden om de voormalige president van diverse beschuldigingen te voorzien, werd jij door de extremisten en racisten binnen de beweging als een van hen beschouwd. Zij waren bereid jou 24 uur per dag bescherming te bieden, uit voorzorg dat je geen schade zou oplopen. Het was Bouva de Baviaan die zich het meest vocaal uitsprak over de noodzaak van jouw bescherming. Jouw vader is door jou van diverse onrechtmatigheden beschuldigd, in de hoop een vooraanstaande positie te verkrijgen. Kijk wat er nu van jou over is. Een hoopje morserij is voor deze racisten&fascisten meer waard dan jij. Heeft Limburg jou al uitgenodigd ? Nog iets gehoord van de Afro racisten Van der San en Macnack en Oostburg en Hooghart ?


    Rapporteer een reactie
  2. Zo zie je maar: Wie het kruis heeft zegent zichzelf. De zoon van die ORANJE BEDRIEGIE MANG had behalve de Surinaamse nationaliteit ook de Nederlandse.

    Het zou me niet verbazen dat de ORANJE BEDRIEGER ook in het bezit is van de Nederlandse Nationaliteit?

    De kinderen van de meeste (ex)hoogwaardigheidsbekleders hebben behalve de Surinaamse nationaliteit ook de Nederlandse.

    Zo gaan jullie om met het Surinaamse volk: Dit laat zien dat jullie geen moer geven om het volk?


    Rapporteer een reactie
  3. Ik begrijp de minister wel, maar deze jongeman is een maar een mens en die moet je wel helpen. Ik denk dat Chan genoeg geld heeft om naar Miami af te reizen en kijken wat hij kan betekenen voor zijn zoon of desnoods een advocaat in de hand nemen. Misschien kunnen de diehard fans van Chan hem adviseren.


    Rapporteer een reactie
  4. een ding is duidelijk , die bouva is een vies ventje , een smeerlap , maar hollebolle bouva jij zal eerdaags voor verrassingen komen te staan en dan ga jij janken als een snotterbel , en dan gaan vele mensen jou uit lachen domme vetzak


    Rapporteer een reactie

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES