HomeOnderwerpenJustitie en politieMan (24) verdronken te Stoelmanseiland

Man (24) verdronken te Stoelmanseiland

-

Srefidensi Party

De 24-jarige Ritchel Linga is vrijdag verdronken in de rivier bij Stoelmanseiland, in de omgeving van de plaats Jamaica.

Volgens de politie was Linga naar de oever gegaan om te baden, maar verdween op een gegeven moment in de diepte.

Het ontzielde lichaam werd uiteindelijk in de rivier aangetroffen en geborgen.

De politie werd ingeschakeld en ging ter plaatse voor onderzoek.

shop now
BakkaNa Party

3 REACTIES
  1. Is hij dan met zeep gaan baden in de rivier? Al vaker vertellen mensen dat die rivier geen zeep toelaat maar steeds weer horen en lezen wij dingen die de het gebruik van zeep doen vermoeden.
    Het blijft natuurlijk verschrikkelijk als iemand noodlottig komt te overlijden dus ik condoleer de nabestaanden en blijf de bevolking op het hart drukken fu lispeki Mama Sranan. No atibron nanga a watra ma begi pardon bika atibron tranga morro lespeki.
    (Ik hoop niet dat mijn reactie weer verdwijnt )


    Rapporteer een reactie
  2. Raar hoor een paar mnd geleden was een vakantie ganger na foto’s maken ook verdwenen in de rivier.
    Surinamers niet allemaal.lopen met het idee dat zwemmen makkelijk is .in openwater zwemmen is heel iets anders dan zwemmen in het zwembad


    Rapporteer een reactie

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES