Het Directoraat Openbaar Groen van het Ministerie van Openbare Werken en Ruimtelijke Ordening start na de Krin Kondre-activiteiten met de jeugd een nationale bewustwordingscampagne voor het schoonhouden van Suriname.
Zij wordt hierin volledig ondersteund door het KKF, de VSB (Vereniging Surinaams Bedrijfsleven) en de SHATA (Suriname Hospitality and Tourism Association), die verheugd zijn met deze samenwerking.
Het is bekend dat het bedrijfsleven ook enorme last ondervindt van o.a. de steeds weer bevuilde binnenstad en dat dit een snelle ontwikkeling van het toerisme bemoeilijkt. Het schoonhouden van stad, district en binnenland blijkt een immense taak, waarbij door delen van voornamelijk de Surinaamse burgerij afval, prullen, bekers, flessen en plastic her en der wordt gegooid.
Sinds het aantreden van deze regering is het Directoraat Openbaar Groen hard aan het werk en de resultaten zijn vooral in de binnenstad goed merkbaar. Minister Tsang gaf in een eerder stadium aan dat dit een proces is dat tijd zal vergen: “… maar we moeten NU beginnen,” aldus de minister.
Voor de campagne wordt een eerder opgenomen nummer, “KRIN”, overal ingezet. Kenny B en producent STAS International zijn enthousiast hierover en gaven toestemming voor gebruik van de song en de video tijdens de campagne.
Enkele leerlingen van de Nola Hatterman Academy zullen tevens op verschillende billboards voor deze campagne te zien zijn.






Goed idee is al decennia een vuilnis belt net als alles daar .
Rapporteer een reactie
5 jaar lang hebben ze zich bewust als asociale donders gedragen door overal hun troep te smijten.
Plots zijn ze netjes geworden.
Wat een duivels volk.
Meer kan ik er niet van maken.
5 jr lang het land vernietigen en besmeuren, alleen maar om de regering een hak te zetten.
Wat een volk.
Yuk!
Rapporteer een reactie
tsang gaat morgen al beginnen , hij pakt een bezem en begint met alle straten schoontevegen , want hij is er achter dat ministertje spelen niets voor hem is
Rapporteer een reactie
Mooi, er wordt weer hard gewerkt in Suriname. Wat hebben ze afgelopen 5 jaar gedaan in godsnaam.
Rapporteer een reactie
simons gaat weer harken , dat was ze goed bevallen , veel leuker werk dan presidentje te spelen
Rapporteer een reactie
Is gelijk aan brandhout bundelen!!
Rapporteer een reactie
simons gaat weer harken , dat was ze goed bevallen , veel leuker dan presidentje spelen
Rapporteer een reactie