HomeOnderwerpenJustitie en politieJongeman bij maken van foto's in diepte van rivier verdwenen

Jongeman bij maken van foto’s in diepte van rivier verdwenen

KAM Thuiszorg

-

Xessionz Welcome Party

Een 20-jarige man is maandag in de diepte van de Suriname rivier verdwenen toen hij tijdens het maken van foto’s in het water terechtkwam. Het tragische ongeval gebeurde bij het Menimi Eco Resort.

Volgens verklaringen verbleef zijn 49-jarige moeder sinds vrijdag met haar partner en drie zonen op het resort. Maandag zou het gezin terugreizen naar Atjoni en vervolgens naar Paramaribo.

FREESTYLE at De Pier

Voor vertrek, rond het middaguur, besloot het gezin nog enkele foto’s te maken. Op dat moment liep de jongeman, Naresh, alleen naar het afgezette zwemgedeelte. Zijn moeder vermoedt dat hij daar foto’s wilde maken.

Enkele ogenblikken later zag zij tot haar schrik dat haar zoon in het water was gevallen, waarna hij niet meer bovenkwam.

De stroming ter plaatse bleek heftig en gevaarlijk. Een aanwezige lifeguard snelde toe om hulp te verlenen, maar slaagde er ondanks zijn inspanningen niet in Naresh te redden.

In de loop van de middag was het slachtoffer nog niet boven water. De Surinaamse politie werd ingeschakeld en heeft een zoekactie op touw gezet.

shop now
Passion B-day Bash

3 REACTIES

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES