HomeOnderwerpenJustitie en politieBBS’er beroofd van ketting en opent vuur op auto van vluchtende daders

BBS’er beroofd van ketting en opent vuur op auto van vluchtende daders

-

Srefidensi Party

Een lid van de Beveiligings- en Bijstandsdienst Suriname (BBS) is woensdagavond aan de Leo Eliazerstraat beroofd van zijn gouden halsketting van 95 gram.

Waterkant.Net verneemt dat twee met vuurwapens gewapende mannen de overval pleegden en daarna in een auto op de vlucht sloegen.

Waarnemend politiewoordvoerder Michel Elskamp zegt dat de beveiligingsambtenaar drie schoten loste op het vluchtende voertuig, maar het is nog onbekend of de verdachten hierdoor gewond zijn geraakt.

De politie van Flora kreeg de melding van het voorval en ging ter plaatse voor onderzoek. De daders zijn nog voortvluchtig.

shop now
BakkaNa Party

5 REACTIES
  1. De Baka Bini Soldaat (BBS/er) kwam, nadat de rovers vertrokken waren, erachter dat hij een wapen bij zich droeg. Waarom hij met een dikke gouden ketting moet rondlopen als wetsdienaar is een grote vraag. Dat hij niet weet hoe het gespuis tewerk gaat bij het zien van “goud” om iemands nek blijft een raadsel. De zoveelste Bulshitter die niet thuis hoort bij de gewapende macht.


    Rapporteer een reactie

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES