HomeNieuws uit SurinamePuntendeling in Paramaribo: Natio Suriname speelt gelijk tegen Panama

Puntendeling in Paramaribo: Natio Suriname speelt gelijk tegen Panama

-

Natio Suriname heeft donderdagavond in het Dr. Ir. Franklin Essed Stadion een gelijkspel behaald tegen Panama in de WK-kwalificatie voor 2026. De eindstand bleef 0-0.

De ploeg van bondscoach Stanley Menzo bleef gedisciplineerd, zocht steeds de omschakeling en dwong de bezoekers tot voorzichtigheid—precies waar Panama-coach Thomas Christiansen vooraf voor waarschuwde.

De Surinaamse voorhoede zorgde vooral in de tweede helft regelmatig voor dreiging in de diepte, terwijl de defensie compact bleef in fases zonder bal. Gedragen door het thuispubliek hield Natio stand in de slotfase en sleepte het resultaat over de streep—een uitslag die Menzo eerder al als ‘positief’ had bestempeld tegen de nummer 33 van de wereld.

Werken in de Caribbean

Met het punt blijft Suriname in poule A—met Panama, El Salvador en Guatemala—volop in de race.

De groepswinnaar plaatst zich rechtstreeks voor het WK in de VS, Mexico en Canada, terwijl de twee beste nummers drie een play-offkans krijgen. De puntendeling geeft vertrouwen richting de komende duels in de slotronde van de Concacaf-kwalificatie.


shop now

11 REACTIES
  1. Zet hem op Suriname: Vanuit een gesloten verdediging blijven spelen en proberen toe te slaan met de snelle spitsen. We moeten wel respect hebben voor onze tegenstanders maar bang zijn hoeft totaal niet.

    Zet hem op jongens!!! Gefeliciteerd met dit resultaat alvast maar we gaan voor meer.


    Rapporteer een reactie
  2. Alles heeft Suriname in eigen hand om zich te plaatsen maar o o o wat heeft Suriname het toch laten liggen. Eerlijk is eerlijk Panama gooide de verdediging goed dicht maar toch was Suriname een paar keren gevaarlijk voor het doel.


    Rapporteer een reactie
  3. Het was ouderwets. afwachten en afwachten. Amper uitgespeelde kansen. Natio moet!!! thuis de punten pakken en heeft dit nagelaten. Dinsdag zijn we kansloos . Ook tweede zullen we niet worden, al hebben we daar nog kansen voor, maar dan moet de keeper menzo als een aanvaller gaan denken. dat zit er niet in denk ik. Want dan haal je geen fraser erbij, deze man kan niet aanvallend denken, schijt altijd in zijn broek
    Maar het was wel gezellig


    Rapporteer een reactie
  4. Gezellig?
    Tot de regen dan en pas aan het eind vd tweede helft toen we wat kansen kregen
    onze beste man was weer Jubitana
    hij werd gewisseld voor Becker
    Panama schoot 2 keer tegen de paal.en 1 keer werden we gered opde doellijn
    Veassen was heel slecht sl redde hij wel.een kopbal op goal
    We kregen op het laatst nog wel wat kansjes maar aks we drie nul achter hadden gestaan was dat conform.de kansen en het spelbeeld
    Kerk blind paard
    Jubitana top
    regen harde wind eind eerste helft
    Wat fraser iskomen doen behalve.wat monie komen verdienen is mij een raadsel


    Rapporteer een reactie
  5. Ik raad aan om ook Gullit en Rijkaard aan te trekken als assistent. Ook Vanenburg.
    Vreemd dat Vanenburg nooit is gevraagd. Die man zou goed aan de techniek van de spelers kunnen schaven. Hij was ook trainer in de Bundesliga.


    Rapporteer een reactie

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES