HomeNieuws uit SurinameOntvluchte arrestant na bijna een jaar weer aangehouden

Ontvluchte arrestant na bijna een jaar weer aangehouden

KAM Thuiszorg

-

Xessionz Welcome Party

Leden van het Regio Bijstand Team Paramaribo (RBTP) hebben op basis van uitgewerkte informatie woensdagmiddag de 24-jarige arrestant Chevaro K. aangehouden.

Dit gebeurde bijna een jaar nadat hij samen met twee celgenoten uit het cellenhuis van het politiebureau aan de Keizerstraat in Suriname was ontsnapt.

FREESTYLE at De Pier

De ontsnapping vond plaats in de nacht van donderdag op vrijdag 27 september 2024. Tijdens de dienstovername in de ochtend, rond 06.00 uur, ontdekten surveillerende agenten dat de drie verdachten spoorloos waren.

Bij onderzoek stuitten de agenten op een uitgezaagd deel van het traliewerk in de gang. Ook werd een stuk zaagblad aangetroffen, waaruit bleek dat het drietal vermoedelijk acht spijlen had doorgezaagd. Via de opening klommen zij naar beneden, kwamen op het erf terecht en zetten de vlucht voort door over de schutting te klimmen.

De arrestanten zaten vast voor verschillende ernstige misdrijven. K. en Ruben B. (21) worden verdacht van diefstal door middel van braak, terwijl Leonel C. (43) wordt vervolgd voor diefstal met geweldpleging.

Met de aanhouding van K. zijn alle drie ontvluchte arrestanten ingerekend.

shop now
Passion B-day Bash

2 REACTIES

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES