De politie heeft donderdag 21 augustus M.K., alias ‘Mouse’, in verzekering gesteld nadat hij vernielingen had aangericht bij een groentekraam aan de Indira Gandhiweg in Suriname.
De 59-jarige eigenaar van de kraam, G.A., verklaarde dat hij een melding kreeg dat een man op een bromfiets was gestopt en direct schade veroorzaakte aan zijn verkoopplaats.
Toen de eigenaar ter plekke arriveerde, betrapte hij de verdachte op heterdaad. De ingeschakelde politie trof M.K. duidelijk onder invloed van alcohol aan.
‘Mouse’ werd overgebracht naar politiebureau Latour om te ontnuchteren. Na herstel is hij, in overleg met het Surinaamse Openbaar Ministerie, in verzekering gesteld.





Zijn oom is minister van Justitie en Politie .
Rapporteer een reactie
Alcoholis te goedkoop in su. De minister die de arme bevolking wil opzadelen met lastenverzwaring, te beginnen met 50 srd eindigend met ???? kan beter de tax op alchhol gors heel fors verhogen, slarissen van ministers verlagen. Er is genoeg op een betere eerlijkere manier te halen dan de arme bevolking ut te knijpen als een citroen
Rapporteer een reactie
In afwachting van zijn proces wordt hij in vrijheid gesteld. Gevangenissen zijn overvol met dit soort idioten.,, geen plek voor hem.
Rapporteer een reactie
Dus daarom noemen ze hem mouse. Een vraatzuchtige met scherpe tanden.
Rapporteer een reactie
Ze moeten 🐀 dwingen de schade te herstellen en als dat is gebeurd mogen ze de kaalgeplukte 🐭 met een ernstige waarschuwing heenzenden.
Rapporteer een reactie