Een pick-up bestuurder heeft op zaterdag 16 augustus een aanrijding met zware materiële schade veroorzaakt aan de Zwartenhovenbrugstraat in Suriname.
Beide voertuigen reden over de linker rijstrook van de weg in de richting van de Henck Arronstraat. Ter hoogte van Roopram viel de bestuurder van de pick-up naar eigen zeggen in slaap achter het stuur, waardoor hij niet tijdig kon remmen en op een voorligger botste.
Na de botsing kwam de pick-up tot stilstand tegen wegmeubilair voor Optiek Ninon. De veroorzaker verklaarde dat hij vanuit West-Suriname kwam en de hele avond niet had geslapen.

Er vielen geen persoonlijke gewonden. De zwaar beschadigde pick-up werd door een ingeschakelde sleepdienst afgevoerd.
De politie heeft de zaak in onderzoek.






@ leny,
Alweer een mongool in het verkeer. En dat zijn nou je landgenoten waar je zo trots op bent. Of het nou mongolen in het verkeer zijn of criminelen of domme achterlijke criminelen in de politiek etc.
Allemaal 1 pot nat.
Rapporteer een reactie
Ze zijn zo lui, dat ze zelfs slapen onder het autorijden. Wat een volk.
Rapporteer een reactie
@Panli ik weet het toch hoe ze zijn maak mij er niet meer druk om ben niet trots op het volk maar het is een prachtig land .
Volgend ga ik weer terug naar mijn geboorteland voorgoed en kijk nooit meer achterom.
Het is hier hel .
Zo is het en niet anders
Rapporteer een reactie
@leny
Ik begrijp het heel goed dat je vertrekt uit Nederland.
Nederland is Nederland niet meer! Het wordt overgenomen door de moslims (kakkerlakken). Er komen steeds meer moskeeën en scholen bij. En Nederland laat het maar toe.
Ik hoop dat je er goed over nagedacht hebt om terug te gaan naar Su. Het is idd een mooi land, maar de meeste mensen zijn alleen VERROT!
Veel succes.
Rapporteer een reactie