HomeOnderwerpenJustitie en politieVerpleegster doet aangifte tegen ex vanwege diefstal, bedreiging en mishandeling

Verpleegster doet aangifte tegen ex vanwege diefstal, bedreiging en mishandeling

KAM Thuiszorg

-

WK 2026

Een 25-jarige verpleegster in Suriname heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag aangifte gedaan van diefstal, bedreiging en mishandeling tegen haar 29-jarige ex-partner.

De politie kreeg rond 01.00 uur een melding binnen dat een man zijn ex-partner mishandelde. Bij aankomst troffen de wetsdienaren een grote menigte aan. Aangeefster J.C. verklaarde dat ze twaalf jaar een relatie had met de verdachte Z.E., met wie ze drie kinderen heeft. In juni besloot ze de relatie te beëindigen vanwege zijn agressieve gedrag.

Volgens de vrouw is ze herhaaldelijk slachtoffer geweest van mishandelingen. Zo werd ze op 5 maart dit jaar ernstig toegetakeld, waarbij haar oog zwaar gezwollen raakte. Uit angst, en met het oog op haar kinderen, deed zij destijds geen aangifte.

Op 2 augustus ontdekte de vrouw dat er 17.000 Surinaamse dollars uit haar woning verdwenen waren. Toen zij haar partner hierover confronteerde, gaf hij toe het geld te hebben meegenomen, met de belofte het terug te brengen. Dat gebeurde echter nooit. Op 15 augustus bleek bovendien een bedrag van 250 euro uit haar woning te zijn verdwenen.

Diezelfde avond drong de verdachte de woning binnen, waar hij zijn ex-partner aanviel. J.C. verklaarde dat zij door hem werd gewurgd in aanwezigheid van haar zus. Ook zou de ex haar met een hamer hebben bedreigd en haar telefoon hebben afgepakt. Daarbij uitte hij ernstige bedreigingen.

Op aanwijzing van de aangeefster werd de verdachte door de politie ter plaatse aangehouden. Tijdens een korte ondervraging gaf hij toe dat hij het geld had weggenomen en de telefoon in de woning had verborgen.

De verdachte werd gearresteerd en overgebracht naar het politiebureau. Na afstemming met het Surinaamse Openbaar Ministerie is de verdachte in verzekering gesteld.

shop now
11 en 12 september

5 REACTIES
  1. Een goede vrouw, een goede vrouw. Ze heeft veel voor haar kinderen over gehad, tot fong fong aan toe, diefstal accepteerde ze zelf, alles met het oog op haar kroost.
    Maar als hij haar vermoord en dat zit er aan te komen dan kan ze niets meer betekenen voor haar kinderen
    Hopeloos. Wat hebebn Simons, en IbW vanaf 2010 gedaan om de positie van vrouwen te versterken?
    NIETS HELEMAAL NIETS
    en wat zullen ze gaan doen. NIETS HELEMAAL NIETS.


    Rapporteer een reactie
  2. ach die nibte houdt van die mannen die hun vrouwen mishandelen ,dus deze maloot is zoweer vrij en vermoord zijn ex in het bij zijn van haar kinderen ,mensen niets nieuws onder de zon , en waterkant.net plaatst deze drama’s als zoete koek , ze zitten er met hun neus boven op , en de slachtoffers is bij zaak


    Rapporteer een reactie
  3. Dit word een probleem.bepaalde mannen kunnen het nuet hebben dat je als vrouw vooruit gast dat je ze laat en dat is levens bedreigend ik xou masr weg gaan uit sur. Wantjes z s l altijd lastig gevallen worden.

    IK HOUD MIJN HARD VADT VOORFEMICIDE. Deze vrouw heeft een groot probleem.3kinderen ,sterkte baja zal voor bidden


    Rapporteer een reactie

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES