De man die woensdagavond 6 augustus om het leven kwam bij een uit de hand gelopen familieruzie aan de Kasabaholoweg in Suriname, is de 58-jarige Djairadj Banarsi.
De politie van het bureau Uitvlugt kreeg die avond een melding van mishandeling. Bij aankomst op de locatie troffen de agenten het levenloze lichaam aan van de man.
Forensische opsporing werd direct ingeschakeld om het incident grondig te onderzoeken. Uit voorlopig onderzoek blijkt dat het slachtoffer, betrokken was bij een uit de hand gelopen familieconflict mogelijk onder invloed van alcohol.
Volgens een bericht van de Surinaamse politie zou de man dodelijk zijn verwond door slagen met een stuk hout. Zowel zijn dochter G.M.(35) als zijn schoonzoon A.M.(40), werden ter plaatse aangehouden op verdenking van betrokkenheid.
Familieleden hebben echter een andere lezing: tijdens het geruzie kwam de vader hard ten val tussen een durotank en een hydrofoorinstallatie. Hij raakte daarbij ernstig gewond en overleed korte tijd later.
Na afstemming met het Surinaamse Openbaar Ministerie zijn de dochter en schoonzoon in verzekering gesteld. Een arts stelde de dood vast en het lijk is voor obductie in beslag genomen.
De zaak is inmiddels overgedragen aan de afdeling Kapitale Delicten voor verder onderzoek.




Zinloze dood.
Mensen verdragen niets meer van elkaar.
Je vader laten mishandelen door je man??
Rapporteer een reactie
(debby=robje g) waren al die honderden Surinamers die door jou papa d.d.bouterse zijn vermoord ook zinloos , maar iedereen hier op waterkant.net weet dat jij het nog steeds prachtig vind dat d.d.bouterse vele Hindoestanen heeft vermoord , ach simpele paarse rat (debby=robje g) jij wordt straks verslagen door een simpele pen die dood kan schrijven in alle kleuren
Rapporteer een reactie
de moorden in december 1982 zijn inmiddels ruimschoots gewroken.
Rapporteer een reactie
Dit had toch voorkomen kunnen worden familie sterkte
Rapporteer een reactie
niet voor de nabestaanden dre, niet voor de nabestaanden, nog los gezien van het feit dat kopstukken van de moordenaar, die al creperend werd gecremeerd het leven heeft verlaten
BTW, hoe denk je over het slavernijverleden; dat is al eeuwen geleden
Rapporteer een reactie
WAT dus normaal in jouw familie. Laten ze jouw ook opruimen.
Vandaar het gedrag van Richano nr vader Cjan dat jullie normasl vinden. Richano hft dus gelijk om te vrezen vr zn leven.
Jullie hebben een vloek WATJE of MIETJE.
Rapporteer een reactie
niet voor de nabestaanden dre, niet voor de nabestaanden, nog los gezien van het feit dat kopstukken van de moordenaar, die al creperend werd gecremeerd het leven heeft verlaten, gewoon door gaan waar de moordenaar is gestopt. Hij is zelf ere lid geworden
BTW, hoe denk je over het slavernijverleden; dat is al eeuwen geleden
Rapporteer een reactie
Joo
Die achtelijke domme straathoer Debby onze dominee uit de Bljmer getto moet ook weer duit in het zakje doen ze heeft nog steeds niet door dat die ene hersencel ook aan het afsterven is zo dom is dat viswijf simpel paars stuk ongedierte is ze in dat getto daar waar de aller laagste opgeleide paarse
riool ratten leven van uitkeringen diefstal etc je zou je hond er nog niet willen laten schijten daar.
zo n asociale bende daar een kwelling voor de gemeente met illegale Surinamers daar is een grote vuilnisbelt met hersenloze typen anders wil je daar voor geen goud wonen dus past Debby daar goed .
Rapporteer een reactie
ha ha ha die (debby =robje g) wie wil jij paarse nepper dan meenemen om wij op te ruimen , onze pen doet al zijn werk , ook nu weer als jij dit leest prikt het in jou paarse rattenkop die bungelt tussen jou 4 linkse paarse rattenpootjes , en jij hebt geen paarse ratten balletjes en geen paarse rattenstaart , dus nepper kom op , maar je moet wel naar Suriname komen he’ paarse azijnpisser, doe even een gilletje als jij met jou leger op Zanderij bent geland
Rapporteer een reactie
Uitschelden en Uitschelden is twee want het gaat nu echt te ver. Doet er wat aan !
Zo is het en niet anders!!!
Rapporteer een reactie