Een man die te diep in het glaasje had gekeken, reed maandagavond met zijn pick-up de Boomskreek in.
De man reed over de Rubensstraat en verloor aan het einde van de weg de controle over het stuur, waarna het voertuig in de kreek belandde.
Er deden zich geen persoonlijke ongelukken voor. De politie kreeg de melding van het voorval en ging ter plaatse voor onderzoek.
Het voertuig werd door een ingeschakelde sleepdienst uit de kreek gehaald en afgevoerd





Glaasje op laat u rijden tja hoe dom kan je zijn.
Rapporteer een reactie
Dus dronken mr uit de auto gestapt die in de kreek geparkeerd stond??
Rapporteer een reactie
is dat zo
Rapporteer een reactie
(debby =robje g) jou paarse mongool tsang minister van OW heeft geen vangrails geplaatst he’, dat moest hij toch doen van jou , nou zie je maar dat die k.t chinees ook gewoon een nepper is net als jij he’
Rapporteer een reactie
Heethoofd die verkoeling nodig had.😂🤣
Rapporteer een reactie
In zijn dronkenschap flitste het door zijn hoofd dat hij in een korjaal zat. Daarmee zeg ik niet dat….
Rapporteer een reactie
Wat de Chinezen kijken scheel en ziet ook scheel!!! Vaak richting Debby soorten/ paarse poepvliegen!!
Rapporteer een reactie