Minister Melvin Bouva van Buitenlandse Zaken, Internationale Handel en Samenwerking (BIS) kijkt uit naar een formele reactie vanuit de Organisatie van Amerikaanse Staten (OAS) of secretaris-generaal Albert Ramdin over het bericht dat rondgaat waarbij Ramdin wordt beschuldigd van geldverspilling, nepotisme en wanbeheer.
“Maar we kunnen concluderen dat de berichtgeving, voor zover de zaken die daarin zijn opgenomen naar waarheid zijn opgenomen, absoluut niet is waar we naar uitkijken. We want to make Suriname shine again. En onze Surinamers die daarbuiten zijn: we want them to shine,” zei de bewindsman woensdag voor aanvang van de Raad van Ministers (RvM)-vergadering.
Bouva benadrukte dat men wel moet begrijpen dat Ramdin Suriname niet formeel vertegenwoordigt als secretaris-generaal. “Hij is daar als functionaris van de OAS, dus in dat verband is er geen formele lijn. Dus ik kijk uit naar de berichtgeving vanuit de OAS en de secretaris-generaal zelf,” aldus Bouva.
De beschuldigingen zijn de wereld ingebracht door de website centranews.com.gt uit Guatemala. Auteur Amalia Hernández schrijft dat Ramdin volgens anonieme bronnen buitensporige bedragen zou hebben uitgegeven aan luxe reizen, kantoorrenovaties en persoonlijke beveiliging, terwijl cruciale onderdelen van de organisatie, zoals het noodlijdende communicatiesysteem, worden genegeerd.
Hernández noemt in het artikel de benoeming van Xaviera Jessurun als kabinetschef omstreden, vanwege haar gebrek aan diplomatieke ervaring. Haar salaris zou volgens de bronnen zelfs hoger liggen dan dat van de Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken.
In een gerstereactie zei Ramdin vandaag tegen de Ware Tijd dat niets klopt. Hij stelde verder dat de organisatie later op de dag uitkomt met een officiële reactie op het nieuwsartikel.
Opmerkelijk genoeg is de site waar het bericht op staat geblokkeerd door Facebook, wat de betrouwbaarheid zeker niet ten goede komt:







Bouva benadrukte dat men wel moet begrijpen dat Ramdin Suriname niet formeel vertegenwoordigt als secretaris-generaal. “Hij is daar als functionaris van de OAS, dus in dat verband is er geen formele lijn. Dus ik kijk uit naar de berichtgeving vanuit de OAS en de secretaris-generaal zelf,” aldus Bouva.
================================
Dus waar maakt men zich dan eigenlijk druk om. Aan de ene kant vertegenwoordigt hijSuriname niet formeel en bestaat er geen formele lijn en aan de andere kant kijk je uit naar de berichtgeving.
Het volk moet begrijpen dat deze regering als doel is de vorige met alle middelen probeert onderuit te halen. Ze verzinnen van alles om dat te bereiken en maken nu zichzelf ook schuldig aan het benoemen van family and friends in allerlei onnuttige functies. Niemand durft het te benoemen maar iedereen heeft het over goede macro-economische vooruitzichten. Santokhi heeft in de termen van een kritische “econoom” het bloeden gestopt, wat in mijn belevenis meer dan goed is als je bekijkt hoe deze economie in 2020 is achtergelaten.
Deze regering liegt en bedriegt het volk met allerlei verhalen die verzinnen.
Onbetrouwbaar, leugenachtig, geen visie en geen plan om het land verder tot ontwikkeling te brengen.
Pure volksverlakkerij….
Moro é kon…
Ba Suku Ba Feni Ba Tyari!
Rapporteer een reactie
Een beetje dom van Boeva om hier aandacht aan te besteden.
Als, als er vragen waren gesteld had zijn antwoord moeten zijn; ik kan daar nu niet op ingaan, omdat het aantijgingen in de informele sfeer zijn en daar wil ik het voor nu bij laten. Klaar.
Hij gaat me toch niet zeggen dat hij op iedere roddel, op iedere scheet in gaat.
Zo ja dan heeft hij geen moer te doen in zijn leven
Rapporteer een reactie
Melvin Bouva probeert zoals het een goed NDP-er betaamd over de rug van zijn voorganger te kruipen Hij kan liever uitkijken naar wat hij zelf in huis heeft qua buitenlands beleid expertise. Voor wat dat betreft kan hij heel veel leren van Ramdin. Een post als Secretaris-Generaal is voor Melvin een ver van mijn bed show, mag hij van dromen. Ramdin heeft zijn sporen verdiend, en dus niet alleen maar in ons land, internationaal. De persoonlijke aanval van een of andere idioot die bezig is met een lastercampagne namens wie dan ook is nietszeggend. Voor de nieuwbakken minister Melvin Bouva die waarschijnlijk alles wat door zijn voorganger is recht gezet weer omver gooit is de smerige kritiek van een buitenlander op zijn landgenoot een “welkom bij de naschoolse opvang.”
Rapporteer een reactie
Wat een wanstaltig figuur is deze man toch? Ze zijn nu aan de “macht” en toch nog vol wrok en haat tegen het eigen volk, waar ze allemaal de bek vol van hebben. “We zijn Surinamers”. Jullie haat gaat jullie opvreten. Je kijkt uit ….. wat ga je dan doen? Blijf rustig in de schaduw, want die kilo’s boter op je kale koningsgieren kop is nog lang niet gesmolten.
De ouders wiens eten van hun kinderen je jezelf eigen hebt gemaakt, is vele malen erger. NSrover.
Rapporteer een reactie
“We want to make Suriname shine again. En onze Surinamers die daarbuiten zijn: we want them to shine,” zei de bewindsman woensdag voor aanvang van de Raad van Ministers”
Voorbeeld: De december 1982 MOORDEN, de Miami drugs aanbieding door E. Boereveen,
etc. etc. etc.
Rapporteer een reactie
nee nee, het is enkel en alleen een wraakactie omdat de MOORDENAAR bouterse door de vorige regering is afgezet.
Hi vluchtte en leefde in erbarmelijke omstandigheden, crepeerde van pijn in het bos
en dat dat is de enige drijfveer van dee regering. Daar moet alles maar dan ook alles voor wijken
Dat het volk hiervoor zal moeten lijden is meegenomen, want zij hebben VHP/Abop laten regeren
Zo is het en niet anders
Rapporteer een reactie
Deze boef Bouva moet gewoon ophouden met fakes, valse beschuldigingen, het vertrouwen en geloof erin!!!!! Hij moet zich zelf ten rade vragen wat hij heeft uitgehaald!! Wat een Kakkerlak zeg!! Afgunst zit bij deze Rat tot en met!!!
Rapporteer een reactie
De huidige regering van Suriname is: same (ndp) shit different (ndp) fly’s!
Rookgordijnen want deze criminele organisatie kan de door zichzelf gecreëerde
(verhoging leenplafond) bende niet oplossen.
Dus, NPS wegwezen uit deze criminele combinatie.
Rapporteer een reactie
Boeva lees dit nog een keer Yu afgunstige Rat!!
De Surinaamse minister van Buitenlandse Zaken Albert Ramdin is vanmorgen bij acclamatie gekozen tot nieuwe Secretaris Generaal van de Organisatie van Amerikaanse Staten (OAS).
Boeva Kinder broodrover jij kan het niet hebben he???
Rapporteer een reactie
‘Fufurman Bouva no lobi si tra fufurman nanga saka’. Wanneer hij en de rest van de paarse bende stelen, corrupt zijn, hun kantoor pimpen en gemeenschapsgeld stelen, is er niets aan de hand, maar wanneer iemand anders hetzelfde doet, is de OAS en zelfs de hele wereld te klein.
Rapporteer een reactie
Iedereen weet wie Ramdhin is. Een crimineel in jas en das. Denk je dat hij gelddn van OAS gaat verspillen?? Ze gaan hem opsluiten.
Rapporteer een reactie
Omdat je weet dat je 0,0 gaat kunnen presteren zit je een valse flag operatie tegen je eigen landsgenoot op te stellen. Dit allemaal omdat je hoopt hiermee je eigen frauduleuze zaken te verbergen…. Aub joe bigi ede lummel houd tog op
Rapporteer een reactie
Al jullie soorten die dit soort operaties zitten op te zetten , we zien je… vieze vuile soort die afgestraft is door God
Rapporteer een reactie
Elk nieuw gekozen regering begint op 0, maw alles wat ingang is gezet door de vorige regering wordt teniet verklaart tot 0, dus wij Surinamers en Suriname zullen op de tijdlijn op 0 blijven, er zullen geen veranderingen komen, men bestrijdt met elkaar, en het volk is verliezende factor.
Rapporteer een reactie
Die hond Bouva is een smerige hond een paarse hond die niet kon afblijven van het brood van de kinderen.
Albert heeft samen met mij de studie Sociale Geografie in 1979 gestart op de universiteit van Amsterdam. In 1981 zijn onze wegen gescheiden.
Als minister van buitenlandse zaken heeft hij naar mijn perceptie en conceptie niet geacteerd zoals ik had gewild.
Vond zijn buitenlandse politiek en beleid èèn om bij de Amerikanen in het gevlei te komen.
Maar hem beschuldigen van corruptie, van weer van een zogenaamde anonieme bron is van de beesten af .
Wat had je verwacht van de paarse dieven en beesten.
De VHP die geloof hebben in de goede intenties van de NDP is of infantiel, zwakzinnig, dom of totaal getikt.
Ik zeg nog steeds non coöperatie vanuit de VHP en reciprociteit richting de NDP.
De slavenmoraal in de plantage maatschappij van Nassy Cohen onder leiding van de Jodin Simons voelen zich erg comfortabel onder de scepter van de oude meester.
Rapporteer een reactie
Ramdhin laat su weer shinen
Rapporteer een reactie
Hoe bewaam ben je als minister van buitenlandse zaken om je met een OAS aangelegenheid bezig te houden. Dommie, dit is niet jou taak. Waar bemoei jij je mee. Boevi wil zich zogenaamd bewijzen. Begin buitenlandse investeerders binnen te halen, daar bewijs je het land tenminste een goede dienst mee. Maar meneertje wil Ramdin onderuit halen en te schande zetten bij de OAS. Daarvoor ben je niet aangesteld. Ik hoop dat Ramdin je met zijn reactie wegblaast en je te kijk zet. Ga zo door, dan geef ik je nog geen 3 maanden. Ga iets nuttigs doen, leeghoofd.
Rapporteer een reactie
Marinade inderdaad die bouva is iemand die totaal niets weet , noem maar wat op hij weet het gewoon niet , nu spreekt hij nog rustig , maar als hij zodadelijk wordt aangevallen door wie dan ook dat hij weer eens fout zit gaat hij schreeuwen en dan praat hij zich zelf voorbij , ha ha ha onze pen is al bezig om hem te testen, en dat wordt straks lachen als deze paarse nietsweter zijn eerst buitenlandse reisje gaat maken als minister van buitenlandse zaken , ook al gaat dat sprietje j.s. mee , ze gaan allebei af als een gieter
naar welk land zullen deze twee paarse als eerste bezoeken
( debby=robje g) jij zal het toch zeker weten waar die twee paarse azijnpisser als eerste naar toegaan
Rapporteer een reactie
Breaking…
De Organisatie van Amerikaanse Staten (OAS) heeft in een officiële verklaring scherpe kritiek geuit op recent gepubliceerde beschuldigingen die volgens de organisatie “vals en misleidend” zijn. Het gaat om aantijgingen over interne corruptie, misbruik van middelen en politieke bevoordeling binnen de organisatie onder leiding van secretaris-generaal Albert Ramdin.
=====================
Whahahahahahahahahaha…ze mogen allemaal hun braaksel weer inslikken.
Moro e kon…
Ba Suku Ba Feni Ba Tyari!
Rapporteer een reactie
Wat zal het bouvallig gedrocht nu zeggen, nu de formele reactie van de OAS is dat het nepnieuws is?
Rapporteer een reactie
Volledige ndp zit vol van mislukte figuren als crimineel bouva. Waar praten/discusseren wij?? Hele regeer team zijn mislukkelingen.
Rapporteer een reactie
Gisteren schreef ik
Dre1 6 augustus 2025 Bij 20:33
Een beetje dom van Boeva om hier aandacht aan te besteden.
Als, als er vragen waren gesteld had zijn antwoord moeten zijn; ik kan daar nu niet op ingaan, omdat het aantijgingen in de informele sfeer zijn en daar wil ik het voor nu bij laten. Klaar.
Hij gaat me toch niet zeggen dat hij op iedere roddel, op iedere scheet in gaat.
Zo ja dan heeft hij geen moer te doen in zijn leven
Nu kan hij zijn luier gaan verschonen
Rapporteer een reactie
Dombo bigi bek Bouva wacht de bevindingen van de OAS af..,, om een Surinamer te beschadigen. Hij snapt niet dat het fake nieuws is. Zo dom is hij. In 2020 en 2025 is hij niet gekozen door het volk voor het parlement, maar is minister van buitenlandse zaken geworden. Fa wakka.,
Rapporteer een reactie
OAS noemt beschuldigingen aan adres Ramdin vals en misleidend
Debby 6 augustus 2025 Bij 21:49
Iedereen weet wie Ramdhin is. Een crimineel in jas en das
Debby ga jij maar samen met jou Boeva poep vreten!! Yu tingi Fowru yu!!
Rapporteer een reactie
Die Latino gristenen zijn zelfs fanatieker dan de Paus. Totaal gehersenspoeld en geblokkeerd van hun eigen cultuur en gewoonten.
Rapporteer een reactie
ha ha ha die duivel jaichand is door de opper duivel d.d.bouterse op zijn plaats gezet
Rapporteer een reactie