HomeOnderwerpenJustitie en politiePolitie publiceert opsporingsbericht ontsnapte militair

Politie publiceert opsporingsbericht ontsnapte militair

-

De politie in Suriname heeft zojuist een opsporingsbericht naar buiten gebracht van de 41-jarige militair Orpheo Beeldsnijder.

Hij wordt ervan verdacht zich schuldig te hebben gemaakt aan de strafbare feiten: criminele organisatie en de wet verdovende middelen.

Beeldsnijder, die ook zanger is bij een Surinaamse band, werd gisteren op Zanderij aangehouden nadat 7,8 kilo cocaïne in zijn bagage werd aangetroffen. Hij stond op het punt samen met zijn zoon naar Nederland te vertrekken.

Werken in de Caribbean

De drugs werden aangetroffen in snoep die in zijn bagage zat. Hij werd door de Narcotica Brigade overgedragen aan de Militaire Politie. Kort daarna wist hij echter te ontsnappen.

Vernomen wordt dat hij eerder al betrokken was bij drugsgerelateerde zaken in zowel Suriname als Frans-Guyana, waarbij hij door de autoriteiten werd aangehouden.

Een ieder die informatie kan verstrekken over de verblijfplaats van deze verdachte wordt verzocht om contact te maken met de afdeling Recherche van de Militaire Politie op het telefoonnummer 477642/ 472221; de Command Center (CC) op 115 of de dichtstbijzijnde politiepost.

shop now

16 REACTIES
  1. Wat een stommeling. Als je in Suriname snel rijk wil worden zonder het risico te,lopen in Santo Boma te belanden, moet je geen drugs gaan smokkelen, je moet in de politiek gaan, assembleelid worden en ervoor zorgen dat je minstens een jaar zonder op te vallen in de poppenkast zit en je bent verder je hele leven onder de pannen.


    Rapporteer een reactie
  2. De “Nationale Drugs Partij” is terug aan de macht en kijk, ineens ontsnappen er weer criminelen uit politiecellen. Toeval? Hoogstwaarschijnlijk niet. Hoogstwaarschijnlijk gewoon geholpen… door een partijgenoot natuurlijk.


    Rapporteer een reactie
  3. Laat hem baja, hij is een kleine crimineel, welke dwaas heeft dat ook alweer geschreven hier

    Laat hem baja, hij heeft een goed hart
    en al vernietigt hij mensen kinderen, hij heeft een goed hart


    Rapporteer een reactie
  4. Debby 5 augustus 2025 Bij 20:27
    Moeten wij hem zoeken?? Verdwijnd de coke op politiepost.
    Gaan jullie je werk doen. Ik heb geen last van hem.
    =====================

    Waarom zo defensief, friends and family wellicht???

    Moro e kon…

    Ba Suku Ba Feni Ba Tyari!


    Rapporteer een reactie
  5. Als het de zingende millitair gelukt is een deel van de 7,8 kilo cocaine en een paar duizend USDs mee te nemen, vinden ze hem, zonder een drugshond te gebruiken, binnen de korste keren, omdat het korps bestaande uit onze beste kameraden, wanneer het om drugs en valuta gaat, beter kan ruiken dan Snuffie de drugshond of Dalla de Geld hond.


    Rapporteer een reactie

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES