Een 49-jarige Nederlandse man van Surinaamse afkomst is afgelopen dinsdag op de Johan Adolf Pengel Luchthaven in Suriname gearresteerd en vrijwel meteen uitgeleverd aan Nederland.
Dat meldt ABC Suriname. De arrestatie vond plaats op verzoek van Interpol en werd uitgevoerd door de Surinaamse politie in samenwerking met het Openbaar Ministerie.
De man, geïdentificeerd als U.W., reisde vanuit Colombia naar Suriname via Panama, samen met enkele vrienden aan boord van een Copa Airlines-vlucht. Bij aankomst op Zanderij stonden politiemensen hem al op te wachten.
Na zijn aanhouding werd hij onder politietoezicht op de KLM-vlucht gezet die op dat moment op het punt stond te vertrekken richting Amsterdam.
U.W., houder van een Nederlands paspoort, stond al langere tijd internationaal gesignaleerd op verzoek van de Nederlandse autoriteiten. Hij wist zich desondanks enige tijd vrijelijk in Suriname te verplaatsen. Na nieuwe signalen dat hij onderweg was naar Paramaribo, sloeg het Interpol-systeem alarm.
In overleg met het Openbaar Ministerie werd besloten de man bij aankomst aan te houden en onmiddellijk uit te leveren. Volgens bronnen is U.W. verdacht in een lopend strafrechtelijk onderzoek in Nederland, maar details over de aard van de beschuldigingen zijn nog niet vrijgegeven.




goed werk, ze hebben deze domme nederlandse man van surinaamse afkomst direct in het laadruimte geflikkerd lekker koel
trouwens was deze kloot een surinamer geweest dan was deze paarse rat niet uit geleverd aan Holland
daarom werd die laffe hond d.d.bouterse niet uitgeleverd aan Holland
dat sprietje j.s. weet natuurlijk nergens van , had ze het geweten dan was die kloot niet uitgeleverd , want nu gaat ze voor de bijl daar in Holland , zij komt Holland niet in want dan wordt ze direct in de boeien geslagen
Rapporteer een reactie
‘Non-issues’ van ‘WATz’nkrant’ gaan er in als koek bij ‘Waterkant’.
Rapporteer een reactie
De meeste rotte appels komen naar su ,waarom kon hij hier best aarden ,of maakte hij hier zelf een potje van is de vraag van hoelang hij dit gedaan heeft voor hij vertrok ,kon hij ook aan gehouden worden toch mooie lange reis wat had hij zelf verwacht lang leve de vrijheid.
Rapporteer een reactie
ha ha ha die surambtenaar hapt al toe , dat doen die paarse ratten he’ zwarte konsensi
Rapporteer een reactie
@WAT,
Wat paars, groen, oranje, geel, rood (of elke andere kleur van elke andere Surinaamse politieke partij) wil doen in dat godvergeten apenland, het zal mij echt aan mijn dikke reet roesten. Ik steek hier op deze site wel graag de draak met al die Surinaamse wannabe politicus, ongeacht zijn of haar politieke kleur.
En zielepoot, nog iets; ik ben niet afhankelijk van politiek; waar dan ook. Ga er maar van uit dat ik mijn schaapjes redelijk goed op het droge heb.
Rapporteer een reactie
nou dan mongool surambtenaar waarom maakt jij je dan druk , zorg dat je goede honden bij die droge schapen hebt zodat ze niet in een trans gaan vissen
een schaapachtige dag verder en geniet van die schaapjes op het droge ,
wanneer moeten jou schaapjes geschoren worden dan kan je je zelf in de watten leggen en dromen over deze paarse politieke regering hoe ze in de olie gaan baden , het eind van de droom zie je ze allemaal verzuipen in die gitzwarte olie
Rapporteer een reactie
@sur ambtenaar groot gelijk heb je, maar de hollander met grote dikke nek en grote blauwe ogen zoekt altijd surinamer om makkelijk te kunnen cashen surinamers zijn hun loon salaris, bij de antilliaan of moslim/ pakistaan zou de hollander nooit lukken om hun te pakken en te cashen die geld gierige blonde bakroes ik ken hun door en door vele hangen in paramaribo in bijna elke straathoek blonde grote vette bakroes soms haren zwart geverf om niet op te vallen.
Rapporteer een reactie
Goed zo mang .dat Hoefdraad en derest niet gepakt zijn. top mang van de agenten .wisten jullie dat een aantal veroordeelde ministers vrolijk in suriname verblijven. waarom pakken hun niet .
Rapporteer een reactie