HomeOnderwerpenJustitie en politie16-jarige aangehouden wegens verkoop gestolen e-bike via Facebook

16-jarige aangehouden wegens verkoop gestolen e-bike via Facebook

https://www.surifesta.nl/

-

FREESTYLE at De Pier

De 16-jarige M.D. is door de politie in Suriname in verzekering gesteld op verdenking van heling en verduistering, nadat hij werd betrapt op het verkopen van een gestolen elektrische fiets (e-bike) via Facebook Marketplace.

De zaak kwam aan het rollen toen de rechtmatige eigenaar zijn e-bike herkende in een advertentie. De witte Yadea e-bike met een specifiek kenteken en herkenbare kenmerken, waaronder een unieke sleutelhanger, werd daarin aangeboden.

Xessionz Welcome Party

De aangever verklaarde dat hij het voertuig eerder had uitgeleend aan zijn jongere neef, die daarna volledig onbereikbaar werd.

Enkele dagen geleden wees een collega de aangever op de Marketplace-advertentie. Na bestudering van de foto’s en het herkennen van zijn eigendom, nam de eigenaar direct contact op met de politie. In samenwerking met de wetsdienaren werd vervolgens een afspraak gemaakt met de verkoper op het opgegeven adres.

Ter plaatse troffen agenten de 16-jarige M. aan, die verklaarde dat hij de e-bike had verkregen via een pandhouder. Volgens hem had iemand het voertuig bij hem verpand en was die persoon nooit teruggekomen om het op te halen. M. gaf aan dat hij de bromfiets uiteindelijk had doorverkocht voor 850 USD, maar beweerde noch de oorspronkelijke pandgever noch de koper persoonlijk te kennen. Hij had enkel een telefoonnummer van de koper.

Bij zijn aanhouding trof de politie twee zwarte telefoons bij de verdachte aan. Met zijn toestemming werden de toestellen ontgrendeld. Op beide telefoons vond men foto’s van het kentekenbewijs, de verzekering, het keuringsbewijs en de sleutel van de bromfiets terug. De aangever bevestigde dat deze documenten tot zijn bezit behoorden.

De telefoons zijn door de politie in beslag genomen voor nader onderzoek. Na afstemming met het Surinaamse Openbaar Ministerie is M. in verzekering gesteld voor het in bezit hebben en doorverkopen van gestolen goederen.

shop now
Passion B-day Bash

5 REACTIES
  1. Op die leeftijd, deed ik andere dingen.
    Vooral plezier maken met vrienden en vriendinnen.
    Samen genieten iedereen, legde wat geld bij, wie dat niet kon, deed mee op onze kosten.

    Er waren buschauffeurs, die regelmatig onze kaartjes betaalden, voor de bioscoop.

    Nu heb ik geld en geef iets aan anderen die het nodig hebben.

    Wat is de tijd en de mens verandert.


    Rapporteer een reactie
  2. Deze dief is zo te lezen, een RASECHTE Surinamer aangezien hij over ALLE KENMERKEN beschikt die zelfs de allerhoogst geplaatsten in de Surie regering, hebben..😂😂😂.
    Hoe haal je het in je KROESKOP om een gestolen e-bike, te koop aan te bieden inclusief alle bijbehorende PERSOONLIJKE kenmerken..😂😂😂
    DOMMER DAN DOM kom je gelukkig alleen nog in het hedendaagse Suriname oftewel het ROVERSHOL tegen!


    Rapporteer een reactie

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES