Twee criminelen, van wie één gewapend was met een houwer, hebben donderdagavond de 36-jarige S.C. overvallen aan de Munderweg in Suriname.
Volgens de eerste informatie was één van de daders slank en de ander fors gebouwd. Ze droegen respectievelijk blauw-zwarte en bruin-zwarte kleding. Eén van hen had een houwer bij zich.
Na de roof vluchtten de verdachten naar een witte Honda Fit en reden vervolgens weg in de richting van de Kwattaweg.
De buit bestond uit een zwarte tas met daarin 300 euro en twee mobiele telefoons.
Het slachtoffer raakte gewond. Hij werd mishandeld en beroofd, klaagde over pijn aan zijn linkerbeen en hals, en had een zwelling aan zijn linkeroog. Rond 19.30 uur deed hij aangifte bij het politiebureau.
De Surinaamse politie is bezig met het onderzoek.





Hopelijk wordt de volgende keer die Monorath beroofd!!
Rapporteer een reactie
Het wordt alleen maar erger met berovingen oh ja dat is waar Santokhi was altijd de schuldige het is nu nog niets let op ,het wordt alleen nog erger dan erger!!!
Rapporteer een reactie
En dan over rascisme gesproken !!!!!!!
Rapporteer een reactie
“Unu no musu test mi.”
Manorath, waar blijf je met je grote bek.
Die kroessharigen die roven moorden die arme Surinamers en jij doet niks?
Rapporteer een reactie
Strafkampen!!!!!
Jullie laten die Chinezen het hele binnenland vernietigen met goudwinning.
Gaan jullie in China kijken hoe je een strafkamp moet opzetten!!
Zetten jullie ze in santo boma, zijn ze niet tevreden over het eten, zijn ze niet tevreden over hun onderdak.
Laten ze gaan planten, huizen en verplicht naar school.
Het moet een keertje ophouden!!
Wordt er ook werkgelegenheid gecreëerd.
Ex militairen aan het werk en beveiligingsbedrijven meer werk.
Doe wat!!
En niet alleen gaan halen.
Rapporteer een reactie
Dus nu is er een nieuwe roversduo: mini en maxi.
Rapporteer een reactie
De hand van simons en haar minister zijn duidelijk waarneembaar
Ik heb mensen horen zeggen dat ze handen tekort komen, omdat die aan het graaien zijn, en dat ze daarom maar externen gaan inhuren. Dat zal toch wel een grap zijn of misschien ook niet.
Rapporteer een reactie