McDonald’s is van plan een nieuw restaurant te openen in Lelydorp. Het wordt de derde vestiging van de internationale fastfoodketen in Suriname, na de filialen bij Spanhoek en Hermitage Mall.
Hoewel de exacte locatie nog niet bekend is gemaakt, probeert McDonald’s met deze uitbreiding in te spelen op de groeiende markt in het district Wanica, waar ook concurrenten als KFC en Popeyes reeds actief zijn in Lelydorp.
In aanloop naar de opening van een nieuwe vestiging voert McDonald’s een online onderzoek uit onder de Surinaamse gemeenschap.
Gevraagd wordt welk type speeltuin het beste kan worden gebouwd bij het nieuwe restaurant, met oog voor de hedendaagse wensen en behoeften van gezinnen en kinderen.
Op sociale media wordt het initiatief breed toegejuicht. Veel mensen geven aan uit te kijken naar de komst van McDonald’s naar Lelydorp en prijzen het feit dat de gemeenschap wordt betrokken bij de invulling van het concept.




Verschrikkelijk! Suriname wordt Curaçao, op elke hoek staat er straks een filiaal van een fastfood rommel. Net zo schadelijk als al die vreselijke boba thee winkels in heel het land. Suiker, vet en zout in overvloed, en peperduur!
Rapporteer een reactie
Surinamers zeggen dat ze geen geld hebben maar ze staan allemaal in de rij bij Mac Donalds om die dure Amerikaanse Junk food te kopen.
Rapporteer een reactie
Ach kom op af en toe is gewoon lekker en een uitje voor de kinderen .
1 keer per mnd is niks mis mee!
Rapporteer een reactie
Waarom niet nickerie en albina.???
KFC is al op Dorp
Rapporteer een reactie
Verschrikkelijk. Begrijp niet wat de Surinamers zo goed vinden aan McDonalds. Alleen maar junkfood , totaal geen vitamines, alleen maar vet en suiker. Is bewezen dat aardappelen van Mac Donalds geen echte gezonde aardappels zijn. Hele documentaire hier in Nederland geweest. Kijk maar wat er met je patat gebeurd als je het niet opeet en uren op de tafel laat liggen dan lijkt het wel plastic. Vertering is slecht en bovendien grote kans op darmkanker.
De amerikaanse McDonalds,KFC en Poppey worden in de strot gedrukt van de surinamers. Grote kans op ontwikkeling van kanker . Geloof mij .
Het beste is eten van Surinaams bodem.
Rapporteer een reactie
Dit noemen we nou vooruitgang. Op elke hoek moet een Mac, KFC, Popeye’s, pizzahut of Burger King.
Niks vers, gewoon invriezen en dan verhitten.
Hap, slik, weg. Geld op en dat is pech.
Hulde aan de kapitalisten voor deze geweldige vooruitgang. De Amerikaanse vetmest formule werkt altijd en overal. Het is geweldig.
Rapporteer een reactie
Moordende concurentie voor de gezellige Surinaamse teloh bami,en bakabana kraampjes te Lelydorp.
Rapporteer een reactie
Debby 30 juli 2025 Bij 04:35
Waarom niet nickerie en albina.???
KFC is al op Dorp
========================================================
Dat je een MOORDEND DOM WIJF bent, is bij eenieder op dit forum inmiddels genoegzaam bekend..😂😂😂..IE SABIE TÔK…..
Wat denk je in WERKELIJKHEID zelf, waarom Nickerie en Albina niet interessant zijn voor het plaatsen van een nieuwe McDonald’s vestiging?….JOE DONG KOW..😂😂😂!!!
Rapporteer een reactie
Omdat mensen vanalles in hun mond stoppen. Daarom. Omdat ze te lui zijn om zelf te koken. Omdat ze smaak zoeken ipv gezondheid.
Rapporteer een reactie
Misschien weten ze al dat Mel gaat weglopen en Tsjang niet van koken houdt.
Rapporteer een reactie
Toeristen zullen het zeker waarderen!
Rapporteer een reactie
De hoogste tijd dat Surinamers hun eigen eten en drinken gaan waarderen en van houden en de beste van de wereld vinden.
Als de Surinaamse keuken gerechten hier en daar wat aanpassingen krijgen, kunnen ze de top van grote restaurants in de hele wereld halen.
Wel een aantekening en zijn wel enkelen bij die nu al internationaal in alle top restaurant/hotel gereserveerd kunnen worden.
Rapporteer een reactie
De mensen eten 3 keer per dag moksi meti of nasi en van rijst is bewezen dat je daar diabetes van krijgt en dat heerst hier in Suriname . Dus ja weet je
en niet van 1 keer in de zoveel tijd fastfood eten kom op zeg .
Rapporteer een reactie
En elk pondje gaat door het mondje hahaha.
Rapporteer een reactie
Joost
xavier gelijk heb je die Debby is werkelijker dommer dan dom ook zo geboren denk ik dat mens
heeft geen enkele toegevoegde waarde hier soort viswijf zonder viskraam .wat een zielig figuur .
Rapporteer een reactie
Leny,
ik weet nog wat ANDERS dat OOK door je mond gaat..😂😂😂.
Nu jij weer……
Rapporteer een reactie
Chan kan patatbakker worden of bezorger want met een lange stoet autos kan die veel adressen in 1x doen.
Rapporteer een reactie
@Xavier voor jou een vraag voor mij een weet,hahaha
Rapporteer een reactie