Inter Moengotapoe is zaterdagavond kampioen geworden van de Suriname Major League (SML) 2025.
De ploeg van Ronnie Brunswijk won in het Franklin Essed stadion met 2-1 van Politie Voetbal Vrienden (PVV) van Poetini Atompai.
Het kampioenschap is de elfde landstitel voor Inter Moengotapoe. De ploeg won de titel voor het laatst in 2019, toen nog onder de oude competitieopzet: de Surinaamse Voetbalbond Eerste Divisie.
Voorafgaand aan deze wedstrijd nam de kampioen van 2024, Robinhood, het op tegen Transvaal, dat in datzelfde jaar als semi-kampioen eindigde, in de strijd om de derde plaats. Robinhood won het duel overtuigend met 4-0 en is daarmee demi-kampioen van de SML 2025.
De finalewedstrijd tussen Inter Moengotapoe en PVV is hier terug te bekijken.








Ronnie gaat nu strooien met premies. Wel, tenminste heeft hij nog iets gewonnen dit jaar. De vrouw/vriendin van elke speler kan langs bij hem om iets te krijgen.
Rapporteer een reactie
Wat is gebeurd met MVV? Militaire Voetbal Vrienden?
Rapporteer een reactie