De politie van Moengo kreeg maandagochtend rond 11.00 uur een melding over een gewonde persoon op de kruising van de Oost-Westverbinding en de Walter Burnsideweg in Suriname.
Een alerte omstander die het slachtoffer op straat aantrof, schakelde direct de politie in.
Bij aankomst troffen de wetsdienaren een man aan die bewusteloos was en een ernstige kapwond aan het hoofd had.
Er werd een ambulance opgeroepen, waarna het slachtoffer werd overgebracht naar de Spoedeisende Hulp van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo. Over zijn identiteit en medische toestand is vooralsnog niets bekendgemaakt.
Volgens de Surinaamse politie heeft niemand in de omgeving iets van het incident gezien. Het slachtoffer was niet aanspreekbaar en kon daarom geen verklaring afleggen.
De politie van Moengo heeft de zaak overgedragen aan de Recherche van Regio Oost voor verder onderzoek.





Kapoe bigi dooi. Het lijkt erop dat de stiefmoeder van Assepoester door het land waart.
Rapporteer een reactie
Die man zit op moengo en men moet glhem naar AZ brengen.
Enver is een ziekenhuis op albina
Maar ja Ramadhin hft alles gestolen en verdeeld vr zn maathes
Rapporteer een reactie
Beleid van 5 jaren anarchie.
Rapporteer een reactie