HomeOnderwerpenMaatschappijApple-technicus Ronny Katiman overleden

Apple-technicus Ronny Katiman overleden

https://www.surifesta.nl/

-

FREESTYLE at De Pier

De bekende Apple-technicus en eigenaar van iCorner Repair Suriname N.V., Ronny ‘iRon’ Kasirin Katiman, is vandaag overleden. Hij is 55 jaar geworden.

Waterkant.Net verneemt dat Katiman in zijn woning op Bennie’s Park is overleden.

Xessionz Welcome Party

Wat in 2009/2010 als een grap begon, groeide uit tot het fulltime bedrijf van Katiman. De onderneming begon onder de naam RoBeau iPhones Sales and Repairs, maar werd in 2016 hernoemd tot iCorner Repair Suriname N.V.

De 55-jarige begon enkele jaren geleden, vanwege overgewicht, met een gezondere levensstijl. Daarmee wist hij velen te inspireren. Op een gegeven moment begon hij lange afstanden te fietsen en al snel groeide dat uit tot een ware passie.

Op sociale media wordt door velen geschokt gereageerd op de dood van Katiman.

shop now
Passion B-day Bash

6 REACTIES
  1. Bagson, natuurlijk mag je een heleboel @#$% zeggen over een persoon, die op 55 jarige leeftijd is overleden, we wonen immers in een land met vrije meningsuiting. Maar waarom wilde je @#$% over de overledene zeggen, zonder rekening te houden met de gevoelens van zijn nabestaanden? Wanneer een.dierbare van.jou op relatief jonge leeftijd overlijdt, zal.je anders piepen en zal.je merken.hoe leuk jouw @#$% opmerkingen zijn.


    Rapporteer een reactie
  2. Henkes, ik heb dierbaren die op jongere leeftijd zijn gestorven. Maar kon ik hen redden? Nee. Dan moet je het gewoon accepteren. Zo is het leven. Mensen doen net alsof ze geen verstand hebben en dat hen door iemand gegarandeerd was dat die persoon 100 jaar zou worden. Iedereen kan morgen nog zomaar dood neervallen. Alleen denkt iedereen dat het hem of zijn geliefde niet zal overkomen. Dat is dan de klap die mensen oplopen. Hun eigen hoge verwachting.


    Rapporteer een reactie

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES
.top-sites a {color:#000;} .top-sites a:hover {text-decoration:none;}