HomeOnderwerpenJustitie en politieHardrijder verliest controle en ramt geparkeerd voertuig met inzittenden tegen schutting

Hardrijder verliest controle en ramt geparkeerd voertuig met inzittenden tegen schutting

KAM Thuiszorg

-

WK 2026

Een hardrijder heeft vanmorgen een aanrijding met zware schade veroorzaakt aan de Hernhutterstraat in Suriname.

De veroorzaker reed met hoge snelheid over de weg. Nadat hij de Herman Steinbergstraat was gepasseerd, probeerde hij af te remmen.

Volgens verklaring van de hardrijder werkten zijn remmen plotseling niet meer, waarna hij de controle over het stuur verloor. De man ramde een geparkeerd voertuig op de berm, dat tegen een schutting tot stilstand kwam (foto links).

De politie werd ingeschakeld en ging ter plaatse voor onderzoek. In de geparkeerde auto zaten een man en een zwangere vrouw. Laatstgenoemde is met een ontboden ambulance afgevoerd naar de Spoedeisende Hulp van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo.

Beide zwaar beschadigde wagens zijn door een ingeschakelde sleepdienst afgevoerd. Het onderzoek van de politie duurt voort.

Hieronder een foto van de schade aan de achterkant van de aangereden auto.

shop now
Caribbean Night

5 REACTIES
  1. Een typisch Nicodemus Kensenhuis voorval
    Deze idioot heeft geweigerd mevrouw Wong voorrang te verlenen
    de auto’s knalden tegen elkaar, vlogen een eidn weg en de onschuldige fietser die van zijn werk kwam werd dusdanig geraakt dat hij na 1 week in coma gelegen te hebben overleed

    Opvallend is dat IEDERE reactie van mij verdwijnt
    omdat ik de WERKELOZE KENSENHUIS aan de schandpaal nagel

    Zit familie van de moordenaar soms ook op deze site,


    Rapporteer een reactie
  2. De Hernhutterstraat zit vol gaten en toch ziet de idioot kans om daar te gaan racen: HAI MI GADO.

    Het is maar te hopen voor de bestuurder dat het voertuig op zijn naam staat en niet op naam van een Carcenter?


    Rapporteer een reactie
  3. Iedereen schijnt tegenwoordig haast te hebben. Door de digitalisatie natuurlijk. Want nu alles sneller kan, eisen de werkgevers dat je alles ook veel sneller doet. De motoriek van mensen is niet berekend op de nieuwe digitale snelheden en toch worden mensen gepushed alles sneller te doen. Gevolg: nog heel veel rampen gaan hierdoor ontstaan.
    Andere gevolg: ipv af te remmen, gaat men door en gaat men chips implanteren in mensen om hen nog sneller te maken. Her en der wordt dit al gedaan. Resultaat: koude koele berekenende mensen, halve computers.


    Rapporteer een reactie
  4. Henry jij was zo bezig met je bedriegie man dat je helemaal niet hebt meegekregen dat de Hernhutterstraat opnieuw geasfalteerd is en al de gaten verdwenen zijn. Dus Henry de Surinamers hebben een nieuwe racebaan.


    Rapporteer een reactie

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES