HomeOnderwerpenJustitie en politieOpnieuw inbraak bij Bridge Luxury Resort, vakantiehuis vernield en leeggeroofd

Opnieuw inbraak bij Bridge Luxury Resort, vakantiehuis vernield en leeggeroofd

-

Caribbean Night

Bridge Luxury Resort, een dochteronderneming van de Bridge Group of Companies in Suriname, is opnieuw het doelwit geworden van criminelen.

Op dinsdag 1 juli werd tot grote ontsteltenis van het personeel vastgesteld dat er wederom is ingebroken en aanzienlijke vernielingen zijn aangericht aan het vakantieverblijf op het privéterrein van het resort in Sabana Park.

Hoewel de leiding van het resort na een eerdere inbraak al zware beveiligingsmaatregelen had genomen, wisten onbekenden opnieuw toegang te krijgen tot het gebouw. Daarbij werd niet alleen huisraad buitgemaakt, maar ook aanzienlijke schade aan het pand aangericht, zegt een manager aan Waterkant.Net.

Uit het vakantiehuis zijn onder meer de volgende spullen ontvreemd:

  • Een generator van het merk Dewalt
  • Gascilinders
  • Een fornuis (cookpit)
  • Elektriciteitskabels, bedoeld voor aansluiting op het EBS netwerk
  • Een magnetron
  • Diverse andere huishoudelijke goederen

De daders richtten tijdens hun actie aanzienlijke schade aan het gebouw aan, waardoor het vakantieverblijf voorlopig onbruikbaar is geworden. De gestolen spullen waren bestemd voor de aanstaande opening van het resort, dat binnenkort zou worden aangesloten op het elektriciteitsnet.

Bij de eerdere inbraak werden al een televisie en andere huisraad meegenomen. Met deze nieuwe tegenslag lijkt de geplande openstelling van het resort wederom vertraging op te lopen.

Bij de politie van Zanderij is aangifte van het voorval gedaan en de zaak is in onderzoek.

shop now
Caribbean Night

4 REACTIES

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES