Een invalide man (foto) is in een kanaal in Coronie beland en verdronken. Inspecteur Michel Elskamp, waarnemend woordvoerder van het Korps Politie Suriname, bevestigt het voorval tegenover Waterkant.Net.
Omstanders ontdekten de man vanmorgen rond 08.30 uur drijvend in het water en schakelden de politie in, die ter plaatse ging voor onderzoek.
Op het moment van schrijven zijn de hulpdiensten bezig het levenloze lichaam te bergen.
Het slachtoffer is vermoedelijk in het kanaal gegleden en verdronken. De politie heeft de zaak in onderzoek.



13e slachtoffer van Simons.
Rapporteer een reactie
Of was het zelfmoord? Of heeft iemand hem in het water geduwd? Onderzoek het goed hoor!
Rapporteer een reactie
Dat kanaal eist eens i de zoveel tijd mannelijke slachtoffers. in de jaren 50 maakte ik het mee met schoolkinderen en daarna zijn er nog velen geweest. Toen sprak men over trefu en pai.
Sterkte aan de nabestaanden.
Rapporteer een reactie
debby , foutje van OW hé die hadden toch vangrails moeten plaatsen , OW komt straks bij jou paarse moordenaars club de ndp terecht dus eis dan ze overal langs de wegen langs de kanalen langs de boomskreek en bij het dodenhuis ocer vangrails plaatsen , eis dat , maar hoe ze aan ijzer moeten komen
Rapporteer een reactie