Een betalingskwestie is deze week volledig uit de hand gelopen aan de Hennaweg in Suriname. Een man raakte gewond bij een steekpartij die daarbij ontstond.
Volgens een getuige liep het slachtoffer twee steekverwondingen in de rug op. Hij was bij aankomst van de politie aanspreekbaar en is met spoed per ambulance overgebracht naar het Academisch Ziekenhuis Paramaribo.
Omstanders verklaren dat het slachtoffer in een woordenwisseling raakte met de verdachte, Jurel K. De ruzie zou zijn ontstaan over de betaling van een huur. Het slachtoffer zou bovendien in dienst zijn geweest van de verdachte.
Tijdens de escalatie trok de verdachte een scherp voorwerp, vermoedelijk een mes, en stak het slachtoffer in de rug. Na de daad sloeg hij op de vlucht.
De politie van Latour kwam na de melding ter plaatse en startte een onderzoek. Er wordt actief gewerkt aan de opsporing en aanhouding van de verdachte.
Het gebruikte wapen is niet aangetroffen op de plaats delict; vermoed wordt dat de verdachte het mes heeft meegenomen.



11e slachtoffer van Simons.
Rapporteer een reactie
Hoe gaat Simons een mentaliteitsverandering teweeg brengen? Vijf jaar lang hebben ze nl de misdaden vergoeielijkt onder het mom van armoede.
Rapporteer een reactie
Ja ja om geld verlies soms je goede vrienden
Rapporteer een reactie
Babaaw je komt je naam eertoe ,dom mens
Rapporteer een reactie