Een 26-jarige vrouw is vanmorgen op de Johan Adolf Pengel luchthaven aangehouden wegens drugssmokkel. De politie van Zanderij kreeg telefonisch melding van de aanhouding en ging ter plaatse voor onderzoek.
De luchthavenbeveiliging droeg de verdachte, geïdentificeerd als S.H., over aan de politie. De vrouw stond op het punt om vanuit Suriname naar Barbados te vertrekken toen bij een controle onregelmatigheden werden ontdekt.
In een pepermuntdoos troffen de beveiligingsmedewerkers 92 rollen ‘pepermunt’ aan, die bij nader onderzoek een witte substantie bevatten, vermoedelijk cocaïne.
De Narcotica Brigade werd ingeschakeld en voerde een test uit, waaruit bleek dat het inderdaad om cocaïne ging. De verdachte werd gearresteerd en de drugs in beslag genomen.
Na overleg met het Surinaamse Openbaar Ministerie is de vrouw in verzekering gesteld. Het onderzoek duurt voort.





Die had beter alle 92 rollen in haar FLUIT kunnen stoppen……
Op 26 jarige leeftijd is daar immers ruimte genoeg en was ze zeker niet gesnapt..😂😂😂.
Rapporteer een reactie
Ik snap niet dat iemand nog zo stom kan zijn om zich te laten over halen om in deze tijd nog drugs te smokkelen. Je moet echt een achterlijke randdebiel zijn om dit te doen. Ga een werk zoeken of ga hosselen. De drugshandelaar gaat vrij uit en jij mag de cel in voor jaren. Don’t let money control you.
Rapporteer een reactie
Afiba
Chantage? Familie dat zal worden vermoord? Garantie dat douane is omgekocht
Maar het kan natuurlijk ook gewoon zijn dat ze de kans nemen
Rapporteer een reactie
Haar in de cel stoppen en alles laten opvreten!!
Rapporteer een reactie
Hoe ongeloofelijk dom kan je zijn wens jou veel sterktlĺe meisje in de Surinaamse bajes en hopelijk een goede advocaat.
Rapporteer een reactie
Correctie : sterkte meisje
Rapporteer een reactie
Zij en der zogenaamde organisatie één grote idiotenbende jullie zijn toch geen distributeur van King
Rapporteer een reactie