HomeOnderwerpenJustitie en politieJongeman van bromfiets geduwd en beroofd van voertuig door andere bromfietser

Jongeman van bromfiets geduwd en beroofd van voertuig door andere bromfietser

-

Caribbean Night

Een 20-jarige bromfietser is afgelopen middernacht beroofd van zijn voertuig op de hoek van de Vioolstraat en de Blokfluitstraat in Suriname.

Het slachtoffer A.M., reed op zijn lichtblauwe Dayang Sunriser over de Vioolstraat ter hoogte van de Blokfluitstraat, toen hij plotseling van achteren werd geduwd door een duorijder op een andere bromfiets.

De duw was zo krachtig dat hij ten val kwam op de rijweg.

De daders reden op een zwarte bromfiets en droegen beiden een integraalhelm. De bestuurder was gekleed in een zwart T-shirt, terwijl de duorijder een rood T-shirt droeg.

Na de val stapte de duorijder van hun bromfiets af en nam de bromfiets van het slachtoffer over. Vervolgens reden beide verdachten met hoge snelheid weg via de Blokfluitstraat in de richting van de Pianostraat.

De Surinaamse politie heeft de aangifte van het slachtoffer opgenomen en is gestart met de opsporing van de daders.

shop now
Caribbean Night

4 REACTIES
  1. Onder een bepaalde bevolkingsgroep wordt geweld, roof, diefstal en bedreiging hogelijk gewaardeerd en zelfs gestimuleerd en vanzelfsprekend gevonden.
    Het is die bevolkingsgroep die het dichtst bij de primaten zit.


    Rapporteer een reactie
  2. Er zijn ook bepaalde mensen die van moorden houden en die ,”krijzen het van de daken”.
    Ga geen namen noemen…..

    DAAROM STEM MASSAAL VHP 25MEI a.s

    President Shantoki is Vooruitgang
    voor u en iedereen!

    Zo is het en niet anders.


    Rapporteer een reactie
  3. Stem weer op Gekke Leny voor voorzetting van deze dagelijkse berovingen.😆😆😆

    Elke dag worden onder deze oranje regering mensen in hun huis beroofd en Gekke Leny wil dit maar al te graag voorzetten😆😆😆😆

    Wat een zieke geesten die oranje kakkerlakken😆😆😆😆😆 ze haten Suriname


    Rapporteer een reactie
  4. Viool en blokfluit? Het riekt naar iets anders. Misschien wilde de blokfluitspeler niet op de Viool spelen of omgekeerd en dan werd de ander boos met gevolg, roof. Raar verhaal.


    Rapporteer een reactie

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES