HomeOnderwerpenJustitie en politieBovenverdieping woning Wanicaweg verwoest door brand

Bovenverdieping woning Wanicaweg verwoest door brand

KAM Thuiszorg

-

WK 2026

Een zevenjarige jongen heeft vanmorgen brand ontdekt in een slaapkamer van een hoogbouwwoning aan de Wanicaweg in Suriname. Dankzij zijn opmerkzaamheid konden de andere bewoners zich op tijd in veiligheid brengen, maar de schade aan het huis is groot.

Volgens brandweervoorlichter Olton Pinas is de bovenverdieping van het huis compleet verwoest. De begane grond, waar zich de keuken en het balkon bevinden, liep gedeeltelijke brandschade op.

De woning, een stenen constructie van 12 bij 10 meter, was op de bovenverdieping onderverdeeld in vier slaapkamers, een woonkamer en een bad- en toiletruimte. Er deden zich geen persoonlijke ongelukken voor.

De woning was aangesloten op het EBS-net, maar was niet verzekerd tegen brand. De oorzaak is vooralsnog niet bekend en wordt onderzocht door de Surinaamse politie.

shop now
Geld sturen van Europa naar Suriname

4 REACTIES
  1. De brand is onstaan door felle zon op de oranje vlag en de straling naar het huis toe, en dan krijgt je een brandpunt die alles heeft vernietigd. Sari tori. Mensen verbergen jullie allemaal de oranje vlaggen.


    Rapporteer een reactie

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES