HomeOnderwerpenJustitie en politieBewoonster schrikt wakker van gegil bij woningbrand Mijnhooplaan

Bewoonster schrikt wakker van gegil bij woningbrand Mijnhooplaan

KAM Thuiszorg

-

WK 2026

Een laagbouwwoning aan de Mijnhooplaan heeft maandag flinke schade opgelopen door een brand.
Volgens Olton Pinas, voorlichter van het Korps Brandweer Suriname, lag de bewoonster te slapen. Ze schrok wakker van een gegil en ontdekte dat haar huis in brand stond.

De brand ontstond in één van de slaapkamers van woning, die een oppervlakte heeft van 10 bij 5 meter.

“Eén slaapkamer ging volledig in vlammen op, terwijl twee andere ruimtes gedeeltelijk beschadigd raakten. Door snel optreden wist de brandweer verdere uitbreiding van het vuur te voorkomen. De situatie werd snel onder controle gebracht”, aldus Pinas.

Er deden zich geen persoonlijke ongelukken voor. De woning is verzekerd tegen brand. De oorzaak is nog niet vastgesteld en wordt onderzocht.

De politie van Uitvlugt was ter plaatse voor onderzoek.

shop now
11 en 12 september

4 REACTIES
  1. Er waren oranje vlaggen in de buurt van de woning. Je moet het zo zien. Die oranje vlaggen nemen heelveel hitte van de zon op. En overdag en in het donker raken de vlaggen hun hitte kwijt.

    Zijn er brandbare supplementen in de buurt, en die supplementen gaan makkelijk in vlammen op.
    Met brand tot gevolg.


    Rapporteer een reactie

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

LAATSTE BERICHTEN:
TOP SITES