De fietser die in de nacht van donderdag op vrijdag 2 mei gewond raakte bij een aanrijding met een personenauto op de Indira Gandhiweg, is in het ziekenhuis aan zijn verwondingen overleden. Het ongeval vond plaats nabij de Welgedacht B-weg.
De autobestuurder (een politieman) reed kort voor de aanrijding over de Indira Gandhiweg richting Lelydorp. Ter hoogte van de Welgedacht B-weg kwam de fietser plotseling vanaf die weg de Indira Gandhiweg op, zonder rekening te houden met het overige verkeer.
De automobilist week uit om erger te voorkomen, maar kwam desondanks in botsing met de fietser, meldt de politie van Regio Midden Suriname.
Het slachtoffer werd per ontboden ambulance afgevoerd naar het ziekenhuis en kwam daar om het leven.
Het onderzoek van de politie duurt voort.




Nicodemus kensenhuis?😭😭🤣😂😂😂🤣😭😭
Waar is die man gebleven die bij elke aanrijding schreef over Nicodemus Kensenhuisಥ_ಥಥ_ಥ(❁´◡`❁) die geen voorang gaf en daarom overleed iemand anders
Rapporteer een reactie
Misschien in de lappenmand!?
Rapporteer een reactie
De oorzaak van de aanrijding is duidelijk, de fietser was onvoorzichtig en reed zonder op te letten de rijbaan op. Waarom kon de oorzaak bij het eerste bericht over deze aanrijding niet vermeld worden door de politie?
Rapporteer een reactie
Heb je me gemist?
Dit is zeker een nazaad van Nicodemus Kensenhuis. HIJ heeft ook een fietser vermoord
Deze saka saka weigerde voorrang te verlenen aan mevrouw Wong waardoor de auto’s tegen elkaar vlogen en rondtolden, de onschuldige fietser ging naar zijn werk en overleed binnen 5 dagen in het AZ
Rapporteer een reactie