De 30-jarige verdachte Germerno F., alias ‘Popcaan’, is woensdagavond aangehouden door leden van het Regio Bijstand Team Paramaribo (RBTP). De aanhouding volgde na gedegen speurwerk van het RBTP naar aanleiding van een incident op het terrein van LTS 3 aan de Willem Campagnestraat in Suriname.
Volgens de aangifte zou de verdachte betrokken zijn geweest bij een gewelddadige beroving, poging tot verkrachting, seksueel misbruik en feitelijke aanranding.
De melding werd gedaan door een 34-jarige bouwvakker, die verklaarde slachtoffer te zijn geworden van mishandeling en beroving van persoonlijke eigendommen, waaronder een mobiele telefoon en een rugtas met gereedschap en contant geld.
Het 11-jarige meisje dat eveneens betrokken was bij het incident, heeft ook een verklaring afgelegd bij de politie. Volgens haar relaas kwam zij via tussenkomst van haar moeder in contact met de verdachte, die haar vervolgens meenam naar het schoolterrein.
Daar troffen zij enkele arbeiders aan die bezig waren met bouwwerkzaamheden. Korte tijd later vertrokken ze, op één van de arbeiders na. Deze man vertrok niet lang daarna ook naar de winkel.
Toen hij weg was kneep de verdachte de mond van het meisje dicht, hield haar van achteren vast en tilde haar op. Hij bracht haar bovenin het schoolgebouw en sommeerde haar stil te blijven. Vervolgens begon hij zich uit te kleden.
Op dat moment verscheen de arbeider weer boven en begon de verdachte te filmen met zijn mobiele telefoon en zo zijn handelingen als bewijs vast te leggen. De man liep echter op hem af, pakte zijn telefoon en tas af en ging ervandoor.
De arbeider bracht het meisje naar beneden en bracht het slachtoffer zo in veiligheid. Hij stapte naar de politie en deed direct aangifte.
Op basis van de aangifte werd de Popcaan opgespoord en aangehouden. Na afstemming met het Surinaamse Openbaar Ministerie is hij in verzekering gesteld.





Ik hoop dat ze de moeder ook opsluiten. Ben je gek om je kind van 11 jr te schenken aan een man??
Ga jij vr die man liggen.
Rapporteer een reactie
Sommige mensen hun hersenen zijn net als de dinosaurus, uitgestorven. Wat heeft paars, oranje, blauw, geel enz. te maken met de daad wat deze man heeft verricht? Is er zoveel haat in het hart? Probeer dan jezelf eerst te zuiveren.
Rapporteer een reactie
De moeder van het meisje en de verdachte zouden samen in een cel opgesloten moeten worden. De bouwvakker heeft een lintje verdiend.
Rapporteer een reactie
Oranje zorgd ervoor dat jonge kinderen hun lichaam moeten verkopen. Dat doet armoede.
Deze regering hft Sur nr de klote gebracht
Rapporteer een reactie
Debby 3 mei 2025 Bij 00:29
Je schreef o.a.:
“Ga jij vr die man liggen”.
Jij als ervaringsdeskundige zou toch moeten weten, dat je niet per se moet gaan LIGGEN voor die man??
Je kunt “HET” toch ook STAAND erin laten hangen bij jou..😂😂😂.
Rapporteer een reactie
DAN IS HET MISIEKABA OF BOUVA MEER BEKEND ALS POPCAAN 1 EN 2
ZIJ DOEN DEZE DINGEN
Rapporteer een reactie
@debby…lezen is een kunst. Er staat nergens dat de moeder haar 11jarige dochter heeft geschonken aan die klootzak. Er staat dat ze in contact kwam met die man via haar moeder. De moeder kent popcaan en zo kent dat kind hem.
Rapporteer een reactie
Het gebeurt allemaal in het paradijs die Bouta voor ons heeft achtergelaten.
Suriname is een land die persisteert in achterlijkheid. Op verschillende vlakken en niveaus.
Straks wacht het paarse ravijn. Of de toekomst.
Het lot ligt in hun handen. Eeuwige domheid en armoede of voorspoed.
Rapporteer een reactie
Het gebeurt allemaal in het sodom en Gomorra die Chan heeft gecreëerd. Volg de wet van verdeel en heers en dit is het resultaat. Jammer dat sommigen onder ons zo achterlijk zijn dat ze dit niet begrijpen.
Rapporteer een reactie
mensen dit rare verhaal van wtk , is die moeder wel de moeder en is het wel een meisje van 11 en die die man die zich uitkleden en de bouwvakker aanviel en beroofde is die dan naakt gevlucht , wtk weer zo,n shit verhaal
maar die paarse debby en die paarse mongool konsensi zullen zeker die vunzigheid plegen daar in de bijlmer , ach zal wel normale dingen zijn daar in het riool van de bijlmer
Rapporteer een reactie
De naam van de misdadiger zegt al genoeg!! Zoon van Debby!! NDP soorten!!
Rapporteer een reactie
Moen, debby is een oen!! Snap, snap en nog steeds niet snappie!!! Misschien een dochter van Bebby!!
Rapporteer een reactie
CITAAT: Volgens haar relaas kwam zij via tussenkomst van haar moeder in contact met de verdachte, die haar vervolgens meenam naar het schoolterrein.
REACTIE: dit roep de nodige suggesties op die goed onderzocht moeten worden!
Rapporteer een reactie