De beveiliging van president Chandrikapersad Santokhi heeft dinsdag in de vooravond ingegrepen bij een voorval aan de Meursweg in Suriname, waarbij inzittenden van een busje de president tijdens een interview zouden hebben beledigd en uitgescholden.
Vernomen wordt dat het busje stopte ter hoogte van de plek waar het interview werd afgenomen en de inzittenden beledigende uitlatingen richting de president riepen.
Toen één van de beveiligingsmedewerkers de bestuurder sommeerde om door te rijden, zou deze de president opnieuw verbaal hebben aangevallen en uitgescholden. Het busje reed daarna weg.
De beveiliging greep hierop direct in en zette de achtervolging in. Het lukte hen om het busje klem te rijden.
In het voertuig zaten twee brandweermannen gekleed in uniform alsook een burger. De bestuurder, een brandweerman, weigerde uit te stappen ondanks dat de beveiligingsmedewerker tevens politieman zich had gelegitimeerd.
Toen de bestuurder zich bleef verzetten, trok de politieman zijn dienstwapen om controle af te dwingen. Geconstateerd werd dat de adem van de bestuurder naar alcohol rook.
Het drietal werd vervolgens overgebracht naar het politiebureau van Rijsdijk. Bij aankomst verklaarde de bestuurder dat hij alcohol had genuttigd in verband met het pensioen van een commandant op het werk.
Voor het politiebureau zat één van de drie mannen bier te drinken (foto onder). De politie van Rijsdijk is bezig met het onderzoek.




Hang die klootzakken op samen met Debby!! En idd opgeruimd staat buitengewoon!!
Debby oprotten ga je zeker doen, Want Chan komt er aan!! Skrifi poti!!
Rapporteer een reactie
ha ha ha die ongeschoolde debby weet het ook niet meer ,logisch deze paarse mongool blijft bij de letter A hangen en de letter B is al te hoog gegrepen ,de ballen
Rapporteer een reactie
In Suriname hebben we vrijheid van meningsuiting. Waarom mag je de president niet uitschelden of beledigen? Een president is geen God en zelfs God mag je in Suriname afwijzen als je dat wilt, want in Suriname hebben we ook vrijheid van godsdienst. Zolang je de president niet fysiek aanvalt of onwaarheden over hem verspreidt, zou er niets aan de hand moeten zijn.
Rapporteer een reactie
Wat een onguur type die daar zit te zuipen.
Te lelijk en smerig om maar zelfs in zijn nabijheid te komen..😂😂😂.
Rapporteer een reactie
Henkes, waarom zou je wie dan ook moeten beledigen? Tenzij je haat voelt jegens die persoon. Het uiten van haat in het openbaar is wèl strafbaar.
Rapporteer een reactie
Met dit soort zal Suriname niet vooruit komen.
Ook niet met de attitude van figuren zoals debby, waarvan de normen en waarden volledig zoek zijn.
Rapporteer een reactie
Dat is dat ding henkes de meesten hier op wk sla ik over alleen de naam moet ik zien alleenmaar onzin kraaien ze
Rapporteer een reactie
Beste Henkes. Zo te zien heb jij de vrijheid van meningsuiting niet helemaal begrepen. Die vrijheid geeft niet om mensen te beledigen en uit te schelden en kent daarom grenzen. Wat vindt jij van de volgende vrijheid van meningsuiting; ik schiet je dood” , valt dit onder het vrije woord of is het een bedreiging?
Zo zie je maar weer dat mensen graag mee willen discussiëren en in emoties veel onzinnige opmerkingen plaatsen.
Willy Pirlo: jaknikker !
Rapporteer een reactie
Als je bang bent voor belediging dan moet je godverdomme geen president worden. Denk je dat de minister president in Nederland tijd heeft voor wat er naar zijn hoofd geslingerd wordt. Alleen in Suriname hebben ze tijd voor deze bullshit. Al deze klote beveiligers moet hun mars opgesloten worden na de verkiezingen. President Bouterse had tijd voor deze bullshit als er beledigingen naar hem geroepen werden. Wat denkt die koulo Chan dat hij is, een grote lafaard. Na de verkiezingen moeten ze hem naakt door de straten van Suriname slepen met zijn gevolg van ministers.
Rapporteer een reactie
@Henkes, (Je bent een beetje dom)
Het beledigen van de president van het land is een strafbaar feit waarop een gevangenisstraf staat van een jaar of een geldboete van de derde categorie of een combinatie van beiden van toepassing zijn op de overtreder.
Rapporteer een reactie
PJUL 30 april 2025 Bij 23:59
Beste Henkes. Zo te zien heb jij de vrijheid van meningsuiting niet helemaal begrepen.
Wat vindt jij van de volgende vrijheid van meningsuiting; ik schiet je dood” , valt dit onder het vrije woord of is het een bedreiging?
______________________________
Jij hebt er zelf geen bal van begrepen. De k0r@n staat vol met bedreigingen aan niet-m0slims en wordt toch als het vrije woord toegelaten. Wilders wilde die bedreigingverzen verbieden, maar dat mocht niet van de bange rechter.
Rapporteer een reactie
De belediging van de brandweerman was: WAT KOMT DEZE MAN IN PARA ZOEKEN.
Bron GFC Nieuws
De brandweerman heeft God beledigd dus wordt het busje maar klemgereden. Ai boi!!
Rapporteer een reactie
Jaichand ga biefstuk eten man
En aan je koe zuigen
Rapporteer een reactie
Henry, kan je mij vertellen hoe GFC nieuws aan de info komt? Eerste hand of waren ze erbij toen het voorval zich voordeed?
Rapporteer een reactie
Rowan
Moet ik jou komen vertellen hoe GFC aan die informatie komt? Je bent echt een GRAPJAS.
Als de NOS of any mediahuis een item lanceert ga je ze ook vragen hoe zij aan hun informatie komen?
Ik geef slechts weer wat ik heb gelezen met bronvermelding.
Rapporteer een reactie
Jan 1 mei 2025 Bij 01:47
Jaichand ga biefstuk eten man
En aan je koe zuigen
______________________
Ik raad je aan af te blijven van de Borgoe en het te houden op zuurwater. Anders worden je hersens helemaal een gatenkaas.
Rapporteer een reactie
Tipys ndp figuren. Alleen agressie, het zijn helaas zielige figuren.
Hou het land mooi en stem wijs VHP.
Rapporteer een reactie
lekker makkelijk antwoord Henry. Je moet de Surinaamse journalisten niet vergelijken met de NL journalisten. welke journalist ( als hij/zij) dat ook ik werkelijkheid ook is, heeft een journalistieke opleiding gevolgd? bestaat er wel zn opleiding in Suriname? NL zullen nooit zomaar iets roepen zo lang dat niet geverifieerd is.
Rapporteer een reactie
Deze stront beesten denken dat Sur van hun is. Ze mogen vragen wat jullie pres in Para is komen zoeken. Grond bekijken dat hij wilt??? Waarom zorgd hij er niet voor dat vuil opgehaald wordt.
Mei is begilinnen en deze gast gaat naar huis. De klote zg stoere mannen zullen weer in ht korps gaan. Ik hoop dat ze ze nr binnenland sturen. Ze zijn met 3 gegaan achter de brandweermannen
Losers. Dus die pres van jullie loopt met 100 beveiligers.
VHP moet nooit meer in ht machtcentrum komen. Ze moeten ophoepelen naar India. Mensen zeggen over de ABOPPERS, wel jullie denken stoer te spelen.
Rapporteer een reactie
Moet je Kavier Endeldarm nou eens zien reageren op mannen hun uiterlijk. 😆😆😆😆Dat krijg je he als je in endeldarmen van mannen gaat😆😆😆😆
Hij is heel kieskeurig voor welke mannen hij valt😆😆😆😆
De laatste weekjes van de pres kan hij nog dictator spelen, gezellig hoor😆😆😆
Rapporteer een reactie
Ronnie durven ze nit aan te pakken , beledigen of noem maar op Chan laat het meestal over zich heen komen Ronnie nie dus uit voorzorg durven ze niet.
Rapporteer een reactie
nee henry
zoals jij het schrijft is het GEEN bronvermelding.
De link? of het artikel ?maar dit is bs en dat weet jij ook
nu is het duimzuigerij
Rapporteer een reactie
Afiba 1 mei 2025 Bij 00:13
Als je bang bent voor belediging dan moet je godverdomme geen president worden. Denk je dat de minister president in Nederland tijd heeft voor wat er naar zijn hoofd geslingerd wordt. Alleen in Suriname hebben ze tijd voor deze bullshit. Al deze klote beveiligers moet hun mars opgesloten worden na de verkiezingen. President Bouterse had tijd voor deze bullshit als er beledigingen naar hem geroepen werden. Wat denkt die koulo Chan dat hij is, een grote lafaard. Na de verkiezingen moeten ze hem naakt door de straten van Suriname slepen met zijn gevolg van ministers.
=======
Binnen jouw cultuur en opvoeding is het inderdaad de normaalste zaak van de wereld dat mensen elkaar beledigend en vernederend toespreken. Ja, ze moeten ZE Santokhi naakt door de straten van dit land spelen. Ze moeten jouw soort weer aan de ketting leggen. Deal ?
Rapporteer een reactie
Precies .zo dacht d ndp ook dat sur hun persoonlijk bezit is n drom hebben ht land kaalgevreten netals koeien in n weiland.
De pres mag overal in ht land naartoe netals die daggoe moordenaar telkens nr nickerie ging om t slijmen mt grote ondernemers vr geld n macht.
De nickerianen hebben hem nooit bejegend of beledigd mr hier in par’bo wordt die hind pres wel vn alles uitgemaakt door jw eveneens daggoesoort.
Rapporteer een reactie
Normen en waarden zijn bij dit soort helaas ver te zoeken.
Rapporteer een reactie
ha ha ha die paarse ratten henry en jaichand en die roetveegpiet hansje oh en die paarse mongool debby en die mafkees afiba zien hun einde naderen , de ndp is al gevallen en het dodenhuis ocer staat op instorten door de vele binnenbrandjes die niet geblust konden worden , op de plek waar ocer stond worden parkeerplaatsen ingericht voor bezoekers van het AZP
Rapporteer een reactie
@ Beste Jai Chand🙏 hindoestaan en haat in NL speelt nu ook in witte media over Rabin baldewsingh in Qatar dat hij witte mensen haat en ook zwarte mensen enz jammer dat waterkant hieraan geen aandacht besteedt er is heel veel haat in NL nu India en Rusland samen tegen Oekraïne vechten ook wij Surinamers worden gehaat jammer dat waterkant nieuws hieraan geen aandacht besteedt alleen als er veel geld in de spel is dan komt het negatief in het nieuws en op waterkant terwijl de witte media roept landverraad enz.
Rapporteer een reactie
Er zijn van die gore en smerige smeerlappen die denken dat ze deze Hindoestaanse president mogen beledigen. Het zijn die zwarte smeerlappen.
Hier in Nederland en Amsterdam zijn het steuntrekkers. Stelletje gore smeerlappen.
Moge zij vervloekt zijn.
Rapporteer een reactie
debby jullie strontzakken denken iets met Suriname te hebben , flikker op stelletje paarse stalzeikers , jullie durven niet uit het riool te komen , bovengronds is het harde leven en daar laten jullie jullie niet zien hé paarse droef toeters
Rapporteer een reactie
Wat een machmisbruikt, die mag zijn
commentaar leveren. En hij had ook alcohol op, met alcohol in je lichaam gaan ontevreden burgers uitschelden. Dit is typisch het tegenovergestelde van democratie.
Rapporteer een reactie